Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este elfelejtettem bevenni fogamzasgatlom. Este 7kor szedem, reggel 10kor vettem be, ami már a 12 órán tól van. Viszont kb.2 éve szedem. Védekezzunk másképp is vagy sztetek nem olyan nagy gond?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
védekezz.. az a biztos :)
2010. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:) reméltem ,h aza válasz jon,h nyugi véd :) amugy utolso tabim veszembe ma...de tegnap egyutt voltunk a parommal...remélem nem lesz gond belőle...
2010. jan. 3. 15:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hány éve szeded, szerinted véletlen,hogy naponta kell bevenni? Naná,hogy kiegészítő védekezés kell..
2010. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Védekezz 1 hétig. Valamint olvasd el a tájékoztatót, mi a helyzet ha az utolsó sorból hagytál ki szemet, mert van olyan gyógyszer, mint pl az enyém is, hogy nem kell szünetet tartani, hanem rögtön elkezdeni az új levelet.
2010. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet gond belőle, már ha egy gyerek gond.. Naponta kell a tabletta ahhoz,hogy ne ess teherbe, nem véletlen a 12 órás késési lehetőség sem..
2010. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mondjuk tedd azt amit a betegtájkoztató mond.
2010. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszömöm a válaszaitokat... sztetek hülyék az emberek,vagy mi??? Sztem,azért van ez az oldal,h az emberek megmerjenek kérdezni dolgokat és estleg használható válaszokat kapjanak... Több,mint 2 éve szedem... sztetek fogamzásgátló szedése után ,miért nem tudnak a nők teherbe esni??? 15 óra különbséggel vettem be...
2010. jan. 3. 15:38
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
használható válaszokat kaptál. még jó hogy neked áll feljebb ha nem azt válaszolják az emberek amit te hallani akarsz, ha ilyen okos vagy akkor minek kérdezel? ez az oldal arra van hogy olyat kérdezz amire máshol nem találsz választ. erre a kérdésre a válasz egyértelműen benne van a betegtájékoztatóban és senki sem fog neked mást mondani mint ami abban is van és ami a valóság. és ha már itt tartunk akkor szerinted a betegtájékoztató a hülye vagy mi? illetve szerinted miért esnek teherbe a nők ha kihagynak 1-1 szemet? úgy gondolod hogy a betegtájékoztató csak a gyógyszerszedés első pár hónapjára vonatkozik? tök mindegy mióta szeded... de tudod mit akkor ne védekezz, váljék egészségedre.
2010. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért van felháborodva a kiscsaj, mert nem azt a választ kapta amit szeretett volna hallani. IGEN, lehet baj, képzeld én 4 éve szedem, de ha esetleg kihagyok egy szemet, ugyanúgy védekezek utána. 15 óra késéssel vetted be, tehát túl vagy a 12 órán. Szerintem normális válaszokat kaptál, én sehol nem olvastam h valaki bunkóskodott volna, vagy kioktatott volna. Tök mind1 h 2 éve szeded, lehet baj. Ja és ha abbahagyod a fogamzásgátlót, rögtön teherbe lehet esni. Azért mondják az orvosok h ha valaki babát akar, és gyógyszert szedett, 3 hónapot kell várni, hogy a babának ne legyen baja az esetleges hormonoktól. És nem azért mert még véd a gyógyszer :D Nézz utána, okosodj,aztán verd itt magad dühödbe, neked van tanulnivalód, nem nekünk:)
2010. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jézus nem mindenkinek irtam... akinek nem ingje, ne vegye magára... Azon van a hangsuly,h a 12 ora helyett 15 óra még belefér szerintetek? nem vagyok hulye,mikor elkezdtem szedni elolvastam mindent... 12 óra utan 7 nap mig megint véd... de a nővér azt mondta, nem gond
2010. jan. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!