Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettára lehet rögtön alkoholt inni, vagy kell egy kis szünetet tartani?

Figyelt kérdés
Nem alkesz vagyok, csak mivel estéként 9kor szoktam bevenni és mondjuk beülünk valahova a barátokkal iszogatni meg beszélgetni jó volna tudni, hogy egyáltalán szabad-e azt nekem.:) Bocsi ha hülyeség a kérdés.XD
2010. jan. 4. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hat rá az alkohol, csak arra figyelj, hogy ne igyál annyit, hogy kihányd.
2010. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért annyit nem szoktam inni!:) CSak jobb megkérdezni, minthogy valamit bekavar.
2010. jan. 4. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz rá, de ne legyen hányásos-hasmenéses alkoholmérgezés belőle :)
2010. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, csak effektiv ne keruljon ki a szervezetedbol, mielott hatna. Szoval ne hanyd ki vmivel, pl alkohol:P De ha mar tobb ideje szeded a tabit, akkor nem olyan rettenetes nagy vesz, ha egy nap ketes ilyen hanyasos dolog miatt. 2t ne vegyel be, annal lehetnek mellekhatasai, nem szabad!!!!!!
2010. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtatok mindenkit, hogy hányásig nem fajul a dolog, de nem tudtam, hogy mondjuk megiszom 3pohár pezsgőt és közben meg tablettát is szedek akkor az a 3 pohár befolyásolja-e a gyógyszer hatékonyságát.:D
2010. jan. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!