Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátló mellékh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátló mellékhatása?

Figyelt kérdés

1 hónapja szedek Dienille fogamzásgátlót, előtte nem szedtem más hormonális fogamzásgátló tablettát.

Mióta elkezdtem szedni néhány ételtől kifejezett undorom van, illetve ami jól esik abból sem tudok sokat megenni, sokkal hamarabb telítődök mint előtte. Először a menstruációs rosszullétre fogtam, de miután elmúlt elkezdett foglalkoztatni a kérdés,hogy ezt a tabletta okozza-e. 21/L



2014. jún. 25. 12:36
 1/3 anonim válasza:
2 éve szedem ezt a fogamzàsgátlót és semmi bajom tőle / az elején se volt/. Lehet gyógyszert kellene vàltanod, beszéld meg a nőgyógyàszoddal. 22/ L
2014. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kellemtlen mellékhatásként írtam, csak érdekel.:) Igazából az egészségtelen ételek iránt érzem az undort(Kávé,csoki,chips...stb) úgyhogy még pozitív is a dolog.
2014. jún. 25. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én másfél évig szedtem mire rájöttem,hogy ez okozza a rosszulléteimet pl. : hányinger,ételektől való undor,állandó fejfájás,rossz közérzet,ingerlékenység. Előtte fél évig másmilyet szedtem(Symicia),de annál is ugyanezeket tapasztaltam.Mióta nem szedek semmit semmi bajom nincs.
2014. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!