Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedtek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedtek, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mostsansag keszulok elmenni orvoshoz feliratni, de az a baj hogy még 17 vagyok csak,ezért lehetőleg nem a legdrágábbat szeretném,mert én fizetném. Maximum 3 hónapra 6ezret szeretnék költeni rá,létezik még olyan tabletta ami ilyen áron mozog,vagy olcsóbb,illetve nogyogyasszal meg lehet beszelni,hogy olcsóbbat adjon? Esetleg azt amit kerek,hogyha az is megfelelő?
2014. jún. 27. 13:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Olyat fog adni, ami a legkevésbé vágja nyakon a hormonháztartásod. Gondolkodj el, hogy biztos megéri-e neked pont ezen spórolni.
2014. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Muszáj:/
2014. jún. 27. 13:12
 3/11 A kérdező kommentje:
És általában a legalacsonyabb hormontartalmúak a legdrágábbak?
2014. jún. 27. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Én Symiciat szedek, ez 3 hónapra 5-6 ezer Ft körül mozog, gyógyszertártól függően. Viszont ha elmész nőgyógyászhoz, úgyis megvizsgál, megkérdez a magánéletedről, és az elhangzottak, alkati sajátosságaid és a vizsgálat összességében fogja eldönteni, hogy neked melyik lenne a megfelelő fogamzásgátló. Azért szerintem a tabletták nagyrésze valahol ezen árfekvés körül mozog. Ha esetleg neked a felírt tabletta nem megfelelő (hízni fogsz, stb.) akkor vissza kell menni és megbeszélni vele, váltani.

Nekem ezzel fogamzásgátlóval az égvilágon semmi bajom nincs, a szexuális étvágyam is óriási mellette......

2014. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Milyen fogamzásgátlót szedtek, és mennyibe kerül?"


Nekem a saját pucérságom önmagában remek fogamzásgátló


85N

2014. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet vele beszélni azt is,hogy melyik gyógyszer hány ft és ez alapján melyiket szeretnéd.

Én évek óta szedek egyfajta bogyót és az új nőgyógyászom hülyézett le,hogy minek ezt a drágát szedem,amikor ugyanolyan hatóanyaggal van olcsóbb is. Mondom kössz,szerinted én írtam fel magamnak? :D

2014. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj és esetleg lehet olyat csinálni,hogy ugye 3 hónapra írják fel,és az 3 recept (ha jól tudom) és ezt különkülön minden hónapban egyet beváltani?:)
2014. jún. 27. 13:21
 8/11 anonim ***** válasza:

3 havi adag van egy dobozban, ami 5-8 ezer között van márkától függően. Ezért egy receptet kapsz és azt kiváltod, 3 hónapig nem kell dokit és receptet látnod.


Én már több félét szedtem, mert valamelyiknek eddig mindig volt valami olyan durva mellékhatása, amitől kiborultam. (hízás, hüvelygyulladás, fejfájás, nulla libidó stb)


Most Rezia-t kaptam, 7000 plusz párszáz patikától függően.

2014. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy receptet adnak, egy dobozban van 3 havi adag. Én Deciorát szedek, ez 4500-5000Ft 3 hónapra.
2014. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Corenelle, 4500-5000 forint körül van három hónapra. szintén egy recept, azaz egyszerre kell kiváltani, a három levelet tartalmazó dobozt. talán olvastam vhol, hogy egyhavi kiszerelés is van, de nekem pl. mindig 3 havisat írt fel az orvos.

ha valami miatt sok lenne ez is három hónapra (és 17 évesen még megértelek, hiszen diák vagy), akkor a szüleidet, vagy a barátodat kérd meg, hogy segítsenek be. ha elkezded szedni, meg kell tudnod venni időben a következő adagot, mert ha az anyagiak miatt csúszol 1-2 napot akár, már az is elég lehet, hogy veszítsen a hatékonyságából vagy kicsit megboruljon a hormonháztartásod. szóval ilyenkor tényleg inkább kérj segítséget. mielőtt elkezdenéd szedni, azért gondold át, valóban ez az egyetlen megoldás-e, mert az egészségedre sem teljesen ártalmatlan, plusz amit írtam is, háromhavonta meg kell tudnod venni a következő adagot, ha az egyebek mellett nem szeretnél plusz mellékhatásokat, stb. :)

2014. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!