Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a -nálunk is beszerezhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a -nálunk is beszerezhető, boltban kapható- legvékonyabb óvszer jelenleg?

Figyelt kérdés

A magyarországi boltokban is beszerezhető óvszerek közül a legvékonyabbra gondolok.

Hallottam már több féléről is, mint pl a Lifestyle Skyn, Durex fetherlite ultima, Durex ultra thin, Durex feel intimate, stb.....

Na de én a legvékonyabbat keresem közülük.

Az is érdekelne, hogy nektek melyik jött be a legjobban.

Ja és egyébként a másik problémám az lenne, hogy az 56mm-esnél kisebbek már nem jók rám...

Köszönöm előre is! :)



2014. júl. 2. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Durex Ultra Thin elég jó, én ezt szoktam használni. Ha kis méreted van akkor viszont jobb a lifestyles annak kisebb az átmérője (nekem az már szoros volt, pedig nincs nagy farkam).
2014. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, akkor az Ultra thin-nek van egy pontja :D

Egyébként végigolvastad te az egész szövegem? Csak mert ott leírtam, hogy az 56mm-esnél kisebbek már nem jók, ergó nem kicsi a méretem... :D

2014. júl. 2. 11:54
 3/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: nem olvastam végig figyelmesen ez igaz :) Csak segíteni akartam a "tapasztalatommal", szerencsére az van óvszerek terén :D
2014. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Segítettél is, meg is köszöntem :)

Várom a további válaszokat is! :)

2014. júl. 2. 12:12
 5/15 anonim ***** válasza:
ultra thinnel vigyázni. írtó könnyen szakad
2014. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a figyelmeztetést! :)

Egyébként akkor te melyiket ajánlod?

2014. júl. 2. 18:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi próbáltuk mindet, a barátom lényeges különbséget nem érez köztük, de a Skynt nem szereti, mert valami brutális mennyiségű síkosító van rajta, ami nem is baj, de ilyen undorító mócsingokban szárad meg.

Most intimate van itthon, de csak azért, mert legutóbb az volt a legjobb árban. Előtte 3x is ultra thint vettünk.

2014. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm :)

Akkor ezek szerint nektek is az Ultra thin jött be.

Az Intimate-et próbáltátok már?

2014. júl. 2. 19:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem jött be az sem jobban, mint a többi, csak akkor az volt az akciós. :D

Igen, most az van itthon, ugyanaz, mint az ultra thin, csak ezen több a síkosító. :)

2014. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lifestyle skyn a legvékonyabb és a legjobb is szerintem :) mi azt használjuk régóta és barátom nagyon imádja. Ráadásul a durexek közül a vékonyak tényleg szakadósabbak, lifestyle nálunk még nem szakadt.
2014. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!