Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem el használni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjem el használni a hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy mikor helyezzem fel a hüvelygyűrűt? Évek óta szedek Yasminellet és most nőgyógyászom ajánlására és mert én is szeretném legalább a májamat kímélni, ezt a módszert választottam. Szerdán fogyott el a bogyó, vasárnap fog megjönni, akkor így melyik nap kell feltennem? Ha lehet megtartanám ezt az időpontot, hogy mindig vasárnap reggel jön meg! Bocsi, de béna vagyok és így konkrétan nem jöttem rá mikor is kéne alkalmazni? Előre is köszi
2014. júl. 5. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Régen használtam én is, de már elfelejtettem, hogy mit mikor kell csinálni. Kövesd a használati útmutatót, én is azt tettem! Nekem senki nem magyarázta el, hogy mit kell csinálnom vele, mégis sikerült megoldanom 17 évesen. Nem olyan nehéz, nem vagy béna, csak olvasd át párszor figyelmesen a papírját! :)
2014. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!