Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja buli után együtt voltam egy nővel. Most azt mondja, hogy terhes lett tőlem. Bár nem tudom, hogy lehet ez. Ha egyáltalán tényleg terhes. Bár azt mondja, h az. Én mondtam neki, h fizetem a megszakítás költségeit. De őszintén szólva nem akarja megszakitani. Ilyen esetben nekem később lehet gondom ebből? mit lehetne tenni, h később ne kelljen fizetni gyerektartast.... hisz megtartani csak ő akarja.....

a masik az, ha esetleg mégsem tőlem van, és ő mégis azt mondja, h az enyém, mit tehetek ilyenkor? Ha mondjuk van 5 pasi, akiknek ezt eloadja, és mindenki ad pénzt abortuszra. De megsem terhes. Nekem az a fura, h azt mondja, h már látszik a hasán. De 1 hónap alatt tényleg látszik?

Köszönöm a válaszokat.

tudom a legtöbben most biztos kritizálni fogtok.



2014. júl. 6. 00:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

1hónap után ne aggódj nem látszik a terhesség :D Ahhoz sokkal több időnek kell eltelnie.


Amúgy szimplán ha megszületik a gyerek,nem ismered el apaként.Később pedig lehet csináltatni apasági tesztet.A legbiztosabb,ha te magad kíséred el az abortuszra.(ha belemegy)

2014. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Majd legközelebb húzol gumit. :) Nem tudsz semmit csinálni, ha tied a purgyé, akkor perkálsz szépen.

1 hónap alatt nem látszik.

Hogy kiderüljön, apasági teszt, de nem olcsó.

2014. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
háhááháháháhááááá :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
háhááháháháhááááá :DDDDDD +1
2014. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Nagyon gyakori ***** válasza:

Abortusz=megszakítás. Megszakítják az életét, ami egy finomító szó a gyilkosságra. Egy gyilkosság után a lelkiismeretetekkel el kell elszámolni, ha tudtok egyáltalán majd. Sokan nem tudnak (érthetően!), onnan jönnek sokaknál az öngyilkossági gondolatok, és hasonló zavarok, és mindezt nem kötekedésképpen írtam le, hanem mert segíteni akarok.

Amúgy a gyerek nem biztos, hogy a tiéd, apasági tesztet kell majd végezni. Annyiba kerül, amennyibe, de jobb a bizonyosság, nem? Kellett ez neked? Megéri ez az életforma? Ugye nem, de felnőtt ember vagy, el tudod dönteni magad is. Ha viszont tiéd a gyerek, tetszik, nem tetszik, felelősséget kell vállalnod, amit a törvény is támogat gyerektartás formájában.

2014. júl. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ok. De mi van akkor, ha én nem akarom, a nő meg akarja, akkor nem kenyszeritheti rám. Vagy mégis?
2014. júl. 6. 09:06
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha a te gyereked, nem tudsz csinálni semmit.
2014. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem a csaj kényszeríti rád, ha csak nem erőszakolt meg.

Te magad hoztad magad ilyen helyzetbe. Tudod, az életben mindennek megvan a maga következménye. Mindennek.


Szerinted mennyire fair az a csajjal, a gyermekkel és akár magaddal szemben, hogy óvszer nélkül kefélsz, majd a védekezésed hiányában megfogant gyerekedet kikapartatod annak a csajnak a méhéből, aki nem akar ölni. Ha eddig senki nem mondta volna el: ha nem, akarsz gyereket, ne kefélj fűvel-fával ócska bulikban, vagy ha már nem bírsz uralkodni magadon, legalább húzz gumit. Gyereket nem akarni nem akkor kell, amikor már él, hanem előtte!!!

2014. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha azt nézzük, még nem él. meg másrészt a csaj is ott volt szex közben.
2014. júl. 6. 14:17
 10/25 anonim válasza:
Fizetheted a gyerektartast, a birosag kotelezni fog az apasagi tesztre, ha tied kapsz 18 evet amig gyt-t fizetsz...senkit nem erdekel h akartad e ezt behajtjak rajtad.
2014. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!