Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap kettesben voltunk a barátommal. Nekem éppen megvan, tampont használok. Úgy terveztük, hogy csak én kényeztetem őt orálisan, de elkapott minket a hév, és ez lett belőle:

Ő feküdt a hátán, én pedig lovaglóülésben ráültem. (Nem hatolt belém, szó szerint ráültem.) Bennem volt még a tampon és rajtam volt a csipketangám, ami ugye nem sokat ér, mert csipke. Ő fogta a csípőmet én pedig mozogtam rajta. Nem élvezett el, mert észbe kaptunk és leálltunk. Nem tudom, hogy előnedve volt-e, mert az egész f.rka nyálas volt, mivel előtte oráloztunk és én is nagyon nedves voltam.


Ugye így nem lehetek terhes?


Lehet hülye kérdés, de értelmetlen válaszokat nem kérek. Amikor megvan, általában hanyagolunk mindent, máskor meg óvszert használunk.


19/L



2014. júl. 8. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

"Lehet hülye kérdés"


Na ebben tökéletesen igazad van.

2014. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ne gondolj egy hülye libának. Nem vagyok az. Csak még soha a közelébe se jutottunk annak, hogy ne legyen rajta óvszer és aggódom. Ennyi.
2014. júl. 8. 14:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj le, nem leszel terhes. Még akkor se lettél volna ennyitől terhes, ha nem lett volna meg neked. Így meg főleg.. szóval nyugi, igyatok meg egy jeges teát és mehet az afterparty ;D
2014. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

" értelmetlen válaszokat nem kérek"

Akkor miért raksz fel értelmetlen kérdést?

Ugye nem igaz, hogy ma egy 19 éves, elvileg felnőtt nő képes itt tartani?

2014. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))


Majd jövőhéten, ha újralátom ;)

2014. júl. 8. 14:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) A többi gyökérrel meg ne foglalkozz, bunkóskodni jönnek fel csak.
2014. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
a legalapvetőbb biológiát nem tudod..
2014. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy találok valakit, aki megnyugtat :D
2014. júl. 8. 14:30
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire izgulsz, vegyél terhességi tesztet ..
2014. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az még 14 nap. A 72 órás tabletta pedig - mint ahogy a neve is mondja - 72 órán belül hat.

Ha azt mondjátok, butaság az egész, akkor nem stresszelek, de amúgy is izgulós vagyok, ha van valami, amin rágódhatok, akkor fogok is.

2014. júl. 8. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!