Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekezik a szeretőm mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekezik a szeretőm mit tennétek? (A lényeg lent)

Figyelt kérdés

Már május végére befejeztem a vizsgáimat és hazaköltöztem vidékre ahol összefutottam egy régi ismerősömmel egy immár férjezett csajjal akit elkezdtem kezelgetni.


Könnyű dolgunk van mert a férje Ausztriában dolgozik és csak hétvégén jön haza így a hétköznapok szabadok. :)


Jó is volt minden eddig de tegnap az aktusunk után bevallotta, hogy eddigi állításával szemben nem szed fogamzásgátlót, mert a férjével már rég próbálkoznak, de az nem tudja őt teherbe ejteni és titkon reméli, hogyha neki nem is nekem majd sikerül.


Ő azt mondja ne csináljak ebből nagy ügyet én úgy is megyek Szeptemberre Pestre, ők meg majd költöznek Ausztriába most ezért melózik a férje. A gyerkőccel ha sikerül meg nem lesz semmi gondom.


Ha belegondolok igaza van a szex meg vele fenomenális, de valahogy taszít, hogy talán már az én gyerekemet várhatja.

Mit tegyek?



2014. júl. 8. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki tilosban járkál, előbb-utóbb megszívja.
2014. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmit
2014. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy csöpp eszed és egy kis megmaradt emberi tartásod, akkor nem nyitod többé rá az ajtót.


Abba a sok marha nem gondol bele, hogy most ő szerető. De te mit szólnál hozzá, ha évekkel később életed párja is ezt művelné veled? Kezelgeti majd más is, és felnevelheted a szerető porontyát?


Ennyit a férfiúi összetartásról. Ott szúrják a pasik is hátba egymást, ahol nem szégyellik. :P

2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem szegenyled a pofádat b*zdmeg ??

Férjes nőt dugni .... :O

Szánalmas vagy ember !!

2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a gyereket nem fogja a nyakadba varrni, amúgyis a férje nevére írják, ha férjezett. Ha esetleg a tied lesz, legalább sikeresen szaporodtál, és nem kell több energiát ebbe a gyerekbe tenned, ráadásul egy kultúr országban nőhet föl. És még jókat is dugsz. Szal win-win szitu. De ha ez az opció téged zavar, akkor preferáld inkább az anált, orált, és semmi esetre se élvezz a puncijába.
2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hivatalosan van férje a nőnek, akkor jogilag a férjéé a gyerek, nevére kell vennie, még akkor is ha nyilvánvalóan a tied.
2014. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lépj le addig míg elő nem jönnek az apai érzések.

Amúgy a szomorú az, h nem kevés ilyen van/volt.

És akkor a nők verik magukat, h nekik a család az első.....

2014. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szégyeld el.magadat hogy nem szóltál nekem én is had kezelgessem már
2014. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából ismerem a férjét is személyes okok miatt gyűlölöm, mikor először lefeküdtem az asszonnyal e-miatt nem hogy bűntudatom nem volt, de dupla volt az élvezet, de így fura nagyon, elment a kedvem. :(
2014. júl. 8. 19:53
 10/10 anonim ***** válasza:

A téma több szempontból is érdekes, de csak egyet kérdezek meg: Ha történetesen gyereket csinálsz a szeretődnek, belegondoltál abba, hogy mi lesz, ha egyszer véletlenül felébrednek benned az apai érzések?

Van véleményem egyébként az egész történetről, de hidd el, jobb neked, ha azt nem írom le.

2014. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!