Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiskorúként elmehetek úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskorúként elmehetek úgy nőgyógyászhoz hogy a szüleim ne tudják meg?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek akarod, hány éves vagy?
2014. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16 a fogamzásgátló tabletáért
2014. júl. 9. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
"tabletáért"? Szerintem ezt még nem kéne erőltetni...
2014. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én anno elmentem, és fogalmam sincs, hogy bárki szólt-e róla a szüleimnek, de a nőgyógyász egyáltalán nem találta furcsának, hogy ott vagyok. Sőt, az egyetlen furcsa dolog az volt, hogy fogalmam sem volt, hogy kell egy ilyen helyre bejelentkezni.

Vigyél igazolványt (amilyen van), lakcím kártyát meg TB kártyát.


Esetleg ott helyben is megkérdezhetetd, hogy fognak-e szólni szüleidnek, és hogy mit gondolnak a kérdésről. Max. ha túl fiatal vagy, akkor hazaküldenek, de ha problémád van, azt jobb, ha szakértővel beszéled meg.


Amúgy nálam valószínűleg nem szóltak, különben szüleim kikérdeztek volna elég alaposan... de nem történt semmi hasonló :D

2014. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerintem meg igen... már lassan egy éve együtt vagyunk a barátommal,kicsit több mint 2 hónapja sex-elünk és nemsokára lesz a szülinapja így gondoltam meglepem:) (eddig gumival védekeztünk)
2014. júl. 9. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
nem ezért túl korai,hanem mert még fiatal vagy és szétcseszhet téged egy ilyen gyógyszer
2014. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz, lesz egy vérévétel, ha annak az eredménye jó, akkor legközelebb felírja a tablettát.

Előtte ne felejts el lezuhanyozni, mert meg fog vizsgálni a doki!


Amúgy 16 évesen fiatalkorú vagy, nem kiskorú. Nem mindegy!!

2014. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy 16 évesen fiatalkorú vagy, nem kiskorú. Nem mindegy!!"


A "fiatalkorú" büntetőjogi terminológiai. A kérdező - polgári jogi értelemben - korlátozottan cselekvőképes kiskorúnak minősül.

Egyébként: az 1997. évi CLIV. törvény 16. § (6) bek. értelmében jogosult vagy ilyen ellátást kérni, kérdező.

2014. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kiskorú vagy, hanem fiatalkorú! menj nődokihoz nyugodtan!!
2014. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja elmondani. De h fogod kiváltani a bogyót? Van pénzed? Vagy hazudj anyunak és tőle kérsz?
2014. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!