Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatasos az Escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatasos az Escapelle tabletta a 3. nap?

Figyelt kérdés
Ovulacio tajan voltam, amikor megtortent... De utanna csak 3. nap tudtam megvenni a gyogyszert. A ciklusom nem egyenletes... es a ciklusom 18. napjan voltunk egyutt. Altalaban 31 napos a ciklusom... Terhes lehetek??

2014. júl. 10. 13:11
 1/3 anonim válasza:
én is a 3. napon vettem be miután kiszakadt az óvszer, nekem használt....bár nekem a ciklus elején volt...
2014. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem... koszonom a valaszt! :) hat remelem, hogy hat nekem is.. Mert olvastam tobb helyt, hogy nem biztos, hogy hat mindenkinek..... Foleg, hogy nekem rendszertelen kisse a ciklusom. S ezert is gondoltam, hogy beveszem.... Biztos ami biztos. Na de csak nem reklamoznak annyit, ha nem lenne jo, nem? :)))
2014. júl. 10. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Első nap vettem be.....nem hatott
2014. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!