Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Külföldön élek, itthon ragadta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élek, itthon ragadtam, s most nincs több bogyom, uj gyogyszernek ha nekiállok és 1 havig szedem és ujra visszatérek a régihez, az megfelelö biztonságot nyujt,1 havi csere okoz valami problémát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

szeritem 1 hónapra felesleges más tablettát szedned és nem is javasolt. esetleg itt nem kapható az amit te szedsz? mert igy hogy ujat szedsz egy hónapig és utána viszaváltasz a régire teljesen megzavarja a hormonháztartásod hisz eltérő hormonokat tartalmazhat a 2 gyogyszer.

Én nemjavaslom

2010. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia,köszi a válszt..az a baj,h itt nincs olyan...és ha 1 honapig nem szedem,és utánna ujra mennyi idö után hatásos,ha 1 honapig elvileg kihagyom,,,,biztos,nem lenne addig jo egy másik,amit már ismerek,és azelött arrol tértem át erre ami most van?sokan váltogatják ,nem?mit értesz hormon borulás alatt? köszi
2010. jan. 7. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el szépen dokihoz,mondd meg neki hogy eddig mit szedtél, (esetleg netről szedd le a bogyo btegtájékoztatoját,hogy miket tartlamaz),hátha tud olyat ami majdnem ugyanolyan összetételű
2010. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első vagyok.

Hát tudod mindeggyik gyogyszerben különbözö mennyiségű hormon van nem tesz jot a szervezetednek ha váltogatod főleg ha egy hónapra másmilyet szedsz... csak 1 hónapig... Ha most kihagysz egy hónapot és ha hazamész hozzájutsz és elkezded a menzeszed első napján ujra szedni elvileg az leső szemtől véd... Én megvártam az első 7 napot és utána már ugynanolyan hatásos

és a Szünetet javaslom.

De teheted azt is amit az elöttem szolo elmodot nőgyógyászt megkérdezed esetleg nincs e magyar megfelelője a gyogyszerednek.

2010. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!