Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most szedtem be a fog. Gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szedtem be a fog. Gátló 2dik leveléből az utolsót (Kedden ) és még nem jött meg a menstruációm pedig az első levélnél akkor jött meg mikor még volt két tablettám . Volt amikor elfelejtettem bevenni a gyógyszert lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ha utána eggyütt voltál barátoddal(miután kimaradt egy szem és nem pótoltad 12 órán belül) akkor lehetséges:S
2010. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az első jól mondja
2010. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A rossz íhr, hogy több mint valószínű:-( Abortusz vagy dadakeresés:-(
2010. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a potoltam atabeletát akkor is terhes lehetekmert nincs semmi bajomcsaknem jött még meg azt mondják hogymég nem biztos hogy beállt agyogyszer ez igaz ?
2010. jan. 8. 06:35
 5/8 anonim ***** válasza:

igaz lehet, de nem mindegy hogy mikor hagytad ki azt a tablettát a ciklusod melyik részében. a legegyszerűbb beállítani a telefonon egy minden napos emlékeztetőt és akkor nem felejted el máskor. régóta szedem a gyógyszert mégis így emlékeztetem magam én is, sőt nekem még barátom is figyel rá, nehogy elfelejtsem. a lényeg nem feltétlen vagy terhes, de ha a 7napban nem jön meg akkor valószínű, hogy az vagy.


21

2010. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként csak hogy mondjak valami nyugtatót is, nekem úgy állt be, hogy hétfőnként veszem be az utolsót és csak szombaton jön meg, nem mindenkinek jön meg a szünet első felében.
2010. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanígy volt, hogy az első levélnél akkor jött meg, mikor még 2 tabi volt, utána pedig (szintén én is keddenként veszem be az utolsót) pénteken jött meg, úgyhogy szerintem ne parázz még.
2010. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy válaszoltatok most már megnyugodtam mert megjött :)
2010. jan. 10. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!