Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az Ázsia centerben eredeti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Ázsia centerben eredeti óvszerek vannak?

Figyelt kérdés
Egy 3 darabos durex tescoban, vagy bármilyen drogériában 1000Ft-tól kezdődik, az ázsia centerben viszont 300Ft-ért láttam, a nagyobb kiszereléseket pedig 1100-1200Ft-ért. Ezek eredetiek, tényleg ilyen olcsón hozzák be az országba, vagy hamisítványok? Tapasztalatok esetleg?

2014. júl. 17. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalat alapján nem volt velük gond!

A csomagolást mindig nézd meg, hogy ép-e, bár azt máshol is meg kell.

2014. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is vettem már, teljesen jók, szerintem nem raknak rá annyi hasznot ezért olcsóbb, mint minden kb :)
2014. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sokat vettük mi is egy időben, 90%-ával nem volt gond, de belenyúltunk pár olyan adagba, amin fekete apró lyukak voltak....Mindig ellenőriztük ezek után, majd amikor elfogyott inkább váltottunk. Nem éri meg egy hirtelen meglepi.
2015. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!