Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a menstruációm 6. napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruációm 6. napján kezdtem el szedni a gyógyszert mikortól vagyok védett?

Figyelt kérdés
Dokim mikor felírta a gyógyszert akkor volt a menstrzációm 5 és fél-6.napja (első nap mikor megjött késő délután jött meg) Mikortól vagyok védett? Ha védett vagyok és elélvez bennem a párom akkor sem lehet belőle baj,igaz?
2014. júl. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, az első naptól kell szednem, várjam meg a következőt, és 2-3 hónap, mire beáll a védettség. De lehet, hogy gyógyszere válogatja.
2014. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

1 hét a betegtájékoztató szerint, 1 hónap a dokik 100%-a szerint

2014. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mikor lejár a 7 napo szünet és elkezdem 2.levéllel akkor onnantól kezdve tutira védett vagyok?
2014. júl. 19. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiába javít ki a másik hozzászóló, a dokim prof volt, 40 éves tapasztalattal, szerinte is csak a halál a biztos:D megmondta kerek-perec, 2-3 hónap a tuti, az egy hónap az elv. Igen, ez egy ember véleménye, a 99-nek lehetne igaza, én mégis a 2. hónapban lettem terhes a bogyó mellett, azóta nem is szedek semmit.

Csak leírtam az esetem, de szerintem az orvosoddal kéne konzultálnod, nem csak egyféle gyógyszer van eleve.

Ja, a szülésemnél a szobatársam is szülés után 6 héttel esett ismét teherbe, szintén gyógyszer, és szoptatás mellett. Persze ez is véletlen..

2014. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, hogy javítgatás, de ne feledd, hogy vannak különböző hormontartalmú gyógyszerek, pl ha a te hormonszinted magas, és egy kicsit kaptál, akkor persze, hogy van gyerek, hormonszinthez mérten kell adni
2014. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!