Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tabletta beszedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tabletta beszedése után mikor jelentkeztek a mellékhatások? Illetve használt?

Figyelt kérdés

Leírnátok nekem, még azt is hogy milyenmellékhatásai voltak. Tudom, elolvastam a tájékoztatót, de tapasutalatokra vagyok kíváncsi. ;) és akinek nem használt egészséges babája született?

Köszönöm a válaszokat. :)


2014. júl. 22. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem semmi mellékhatása nem volt. :)


Használt a gyógyszer, vagyis ugye nem tudjuk, hiszen nem biztos, hogy baba lett volna egyáltalán.


26L

2014. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi mellékhatása, és használt (bár én sem tudom, hogy valóban lett-e volna belőle baba).

Egy barátnőm viszont nagyon rosszul volt tőle, pár órával később jelentkeztek nála a tünetek: hányt, szédült, fejfájása volt.

2014. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű, nos én is így vagyok semmi mellékhatás. Pedig olyan sok ember írja hogy milyen rosszul volt tőle.
2014. júl. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!