Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Harmonet fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmonet fogamzásgátlótól csökkenhet a libidóm? Kinek csökkent idáig?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miota szedem nem kivánom a f*szt
2010. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Tulajdonképpen minden hormonális fogamzásgátlótól csökkenhet, nem csak az orális fogamzásgátlóktól, hanem pl. a nuvaringtől is. Sajnos ez az egyik gyakori mellékhatásuk, ettől függetlenül a Meliane dobozán az van feltüntetve, hogy 0,1 nőnél jelentkezik változás a szexuális ingereket tekintve. Én Melianet szedtem, az első hónap végére undorodtam a szextől, egyszerűen elborzasztott a gondolat, soha nem kívántam. Ez sajnos mindegyik tabletta lehetséges velejárója, kívánom, hogy nálad ne legyen ebből probléma :)
2010. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kérlek többen válaszoljatok nagyon fontos ez nekem ...
2010. jan. 9. 22:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Szegény :( Tudod, nem hiszem, hogy sokan fognak írni, a harmonet nem olyan felkapott, mint a yasmine stb., de tényleg az alaphatásuk ugyanaz. Ebben nincs különbség, azt viszont ajánlom, hogy próbáld ki. Ha nem válik be, válts. Már az első levél után kiderül van-e probléma.
2010. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már elég világosan leírta a második válaszoló, hogy MINDEN (ez alól a tiéd sem képez kivételt) hormonális fogamzásgátló okozhat libidó csökkenést. Mindenkinek meg kell találnia a neki megfelelőt. Innentől kezdve nem tudom milyen választ vársz még...
2010. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
például azt, hogy aki szintén Harmonetet szed mennyire befolyásolta ugyanis a dokinő azt mondta 1% a hormon benne ezért mertem reménykedni abban, hogy hátha nem befolyásol ez a tabletta. Én holnap kezdem el szedni és a ti válaszaitok saját tapasztalaitok segítenének nagyon :)
2010. jan. 9. 22:27
 7/16 anonim ***** válasza:

OFF: 22.23 ez biztos hogy már egy hónap után jelentkezik a libidó csökkenés? az nem lehetséges, hogy mondjuk csak 6-8 hónap után?


Kérdező! Ha még csak most kezded el szedni akkor előre ne félj az esetleges mellékhatásaiól

2010. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mi mit írunk neked, mert lehet, hogy pont nálad váltja ki ezt a mellékhatást, vagy pont nálad nem. Valószínűleg annak sokkal nagyobb az esélye, hogy nem váltja ki :)
2010. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*mellékhatásaitól
2010. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves nem tudom hány órakor szólító kérdező! :) (bocsi elfelejtettem)

Na most előfordulhat, hogy hosszabb szedés után kezdi el csökkenteni a lidibót, akkor is váltani kell, de ha egy tabletta nem válik be, akkor általában már az első hónapban kibukik a gond vele. Talán annyi miatt nem vehető észre, hogy ráfogják a félelemre, hogy azért nem kívánják a szexet. Ezért szoktak általában először csak egy havi adagot felírni, és ha gáz van akkor nem marad ott pocsékban 2 levél :)

2010. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!