Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy vegyek óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek óvszert?

Figyelt kérdés
Igen, cikinek tartom, de ne mondjátok h akkor a szexet ne tartsam cikinek mert nem arra kell egyen lőre. Csak próbálni.16/f

2014. júl. 24. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Bemész a boltba, elemelsz egyet a polcról, lerakod a pénztárnál a futószalagra (ha van) kifizeted és angolosan távozol
2014. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Boltban, pénzért. Bevált módszer.
2014. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy rendelsz netről 1000ft-al drágábban.
2014. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nyugi nem lesz gáz, én is nagyon égőnek tartottan amikor először vettem. de igazából nem ciki, az eladó sem tartja cikinek a helyzetet, ugyanúgy kezeli mintha pl wc papírt vennél. csak össze kell szedned a bátroságodat, először nekem is 10 percembe került :))

de tudod, minden kezdet nehéz :)

2014. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából ennyi, senki nem fog csúnyán nézni.
2014. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a mai napig cikinek érzem... Beállok a tescoban a sorba, elveszek egy gumit, rárakom a szalagra, közben ezren állnak mögöttem. Előttem fiatal csajok, mögöttem öregasszonyok, és azt érzem, mintha mind engem bámulna, és röhögne.

Éjszaka megyek mindig, mikor alig vannak emberek... :D

2014. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én rendelni szoktam, mivel a bolti méretek nem jók.
2014. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Tescoba ne vegyél, mert személyit kérnek és fel is próbáltatják, aztán ha túl kicsi a micsodád rögzítik a biztonsági felvételeken és jól kiröhögnek
2014. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha cikinek tartod akkor ne vegyél, majd ha besikerül egy gyerek, rájössz hogy az nem is olyan ciki.
2014. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod azt, hogy mikor több dolgot kell venned, akkor a cuccok közé beteszel egy gumit is. Ha kipakolsz a pénztárnál akkor sem feltünő a sok cucc között a gumi, így legalább az az érzésed elmúlhat hogy az egész bolt téged néz. A pénztáros meg ugyan olyan monotonon be fogja azt is ütni, mint a többi árut.


Az óvszer vásárlásához nem kell személyi, az nincs korhozkötve, mivel nem szexuális segédeszköz.

Ellenben síkosítót elvileg nem adhatnak ki 18 év alattiaknak, és nagyobb boltokban erre oda is figyelnek.


Hajrá!

2014. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!