Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül a férfi sterili...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a férfi sterilizálása? Szövődményei vannak? Befolyásolja-e a tesztoszteron szintet? Mik lehetnek a mellékhatások? Esetleg van rá mód, hogy visszafordítani? Vagy ha nem akkor a spermát le lehet adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok a kérdésem adottak.

Igazából lehet durván hangzik,de most épülök anyagilag,karrierem alakul,mondhatni jól állok,sikeres vagyok.

Viszont ebből kifolyólag alig merek ismerkedni mert félek a nőkkel lefeküdni,hogy teherbe esik és akkor fizethetek,és nehogy ,,véletlen baleset" legyen :(


Én élni akarok,sikert sikerre halmozni,csajozni gondtalanul,utazgatni,ráadásul olyan meló fogok most kapni ahol utazgatni kell sokat.


Tudom furán hangzik,de én túl önző vagyok,hogy egy gyerekre költsem a pénzemet amikor én magamnak is sokba vagyok.



#gyerek #sperma #művi meddőség #Férfi sterilizálás
2014. júl. 28. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Te sem vagy egyszerű eset:D
2014. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez eddig oké :)

De nem kaptam választ :)))

2014. júl. 28. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

"én túl önző vagyok,hogy egy gyerekre költsem a pénzemet "


Abba belegondolni is túl önző vagy, hogy azok a csajok később valaki mással, kevésbé önző, komolyabb emberrel lesznek kapcsolatban, és olyan helyeken kell járniuk, ahol te megfordultál már előttük. Azért a többi férfinek is hagyhatnál valamit, nem te vagy egyedül a világon.


Később radikálisan megváltozhat a világnézeted, akkor is, ha furcsán hangzik. Rájössz, hogy a siker sikerre halmozása, a karrierépítés, csajozgatás nem tesz boldoggá és később mégis komolyabb kapcsolatot, gyereket szeretnél - de már nem lehet.


Nem lehet visszafordítani.


Remélem, elég ellenérvet írtam.

2014. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak elkötik a herevezetéket, azt elvileg vissza lehet fordítani, de nem 100% hogy sikerül. A hormontermelés megmarad.
2014. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értelek utolsó.
2014. júl. 28. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Csináltasd meg! A magad fajta se**fej inkább ne sokasodjon!
2014. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha sikeres vagy, miért számít neked, hogy mennyibe kerül? Sikeres ember, aki jól áll anyagilag, nem azt nézi, mi mennyibe kerül, hanem kifizeti, amire szüksége van. Egyébként ha orvost megkérdezel, jobban tudhat válaszolni, mint az erre járó egyszerű emberek, mint pl. én.
2014. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Grat #6-os a sutyerák válaszodhoz :)


Én kíváncsi voltam akik megcsinálták meg ilyesmi.

Fogalmad sincs az életemről.

Én legalább vállalom,hogy apaságra totálisan alkalmatlan vagyok,és nem is tudnék lemondani a dolgaimról egy gyerekért.

Ez inkább becsülendő aki ezt felvállalja,minthogy inkább belemegy sok pasi de a háta közepére se kívánja a gyereket csak belement.

Az mennyivel jobb őszintén?

Tönkremegy a csaj,a srác,és a kisgyerek élete is.

2014. júl. 28. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontos árat nem tudok, de pár tízezer körül van (nem nagy műtét).

Szövődmények minimálisak, de ha esetleg meggondolnád magad, akkor a rekonstrukció nem 100%, hogy működni fog. Adhatsz le előtte spermát, de ennek a tárolása nem olcsó.

A tesztoszteron szintre nincs hatással (sőt, az ondó mennyisége se változik).


Amúgy a Gugli a barátod "vasectomia" vagy magyarosabban "vazektómia" kifejezésekre keresgélhetsz, vagy urológián/andrológián (és nem andragógia) érdeklődhetsz.

2014. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rossz az életed, még nem kéne sok lányt kihasználnod. Más férfiaknak is rossz, és nekik is kéne azért hagyni. Inkább keress valakit, aki így is vállalná a kapcsolatot, pl. olyan nő, aki nem akar gyereket.
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!