Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az 1. nap helyett a 2. napon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1. nap helyett a 2. napon vettem be az új levél első szemét. (?! Tovább részletesebben. )

Figyelt kérdés

Nyaralás miatt másfél héttel tovább szedtem a fogamzásgátlómat, szombaton vettem be az utolsót, mert vasárnap kórházba kerültem. Így szerdán jött meg, ahogy kellett (a 4. napon, mint régen), majd most, mikor ránéztem az előző gyógyszeremre, rájöttem, hogy nem vasárnap, hanem szombaton fejeztem be a gyógyszert. Sajnos előtte szeretkeztünk a párommal, mert hát ugye azt hittem, ma kell bevennem, de most így egy napot el vagyok csúszva. Ha most bevettem az elmúlasztott gyógyszert, a mait majd 12 óra múlva (legkorábban), majd a holnapit még 12 óra múlva. Elvileg sógornőm nem egyszer járt így, ő ezt csinálta. Ez igaz? Ilyen még sosem volt, a tologatást is édesanyám javasolta a nyaralás miatt.


Segítsetek, kérlek, még vagy 3 évet szeretnék várni a terhességgel!


Köszi a válaszokat, a negatív kommentelők kíméljenek!


L/22, F/30


2014. júl. 28. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
hat en nekem ez zavaros de nezz utana neten vagy.nogyogyasz online
2014. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyfazisut szedsz? a papirja mit ir az elfelejtett tablettarol?
2014. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!