Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki Lyndinette 20ról váltott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Lyndinette 20ról váltott más fogamzásgátlóra az milyen re váltott? És mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Tudjátok 6hónapja szedem a tablettát és eddig semmi problémám nem volt vele azon kívül, hogy a libidóm egyre jobban csökken és a testsúlyom rengeteget gyarapodott. A vérzés mindig megjött a 7napos szünet 2. 3. napján és normálisan be is fejeződött. Terhes nem lettem, pedig aktív nemi életet élek - illetve 1,5 hónapja nem, mert a párom külföldön van, de még a héten jön haza - . Namost, az utolsó 2napban azt vettem észre, hogy egy kicsit fáj alul a hasam bal oldalt ami nem vall rám és nagyon nagyon kevés mennyiségű barna cseppeket vettem észre. Nem tudom mire vélni, olvastam sokmindent és megfordult egy csomó dolog a fejemben a tabletta hatásáról.. Mit szóltok ? Volt valakinek hasonló ? Lehet, hogy kellene váltanom.. és dokit is. Előre is köszönöm a normális véleményeket! 18L

2014. júl. 29. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ne szedj semmit. nekem hazavágta a pajzsmirigyem, úgy néztem ki mint valami lufi...nem volt kedvem élni se. Mozogni se tudtam, a látásomat tönkretette... Amióta abbahagytam visszakaptam a csodás alakom, sportolok, boldog vagyok a sz.ar hormonok nélkül.:) akkor inkább óvszer...

21/N

2014. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1.?

Óvszer?soha!

2014. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit tegyek ? Nem szeretném elveszíteni ezt a biztonságot, az óvszer kínlódos dolog.. Viszont az egészségemet sem!
2014. júl. 29. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 év után váltottam róla, mert felszedtem 30 kilót és nem tudtam leadni, hiába diétáztam (nem koplaltam, de kalóriában kevesebbet fogyasztottam) és kezdtem el mozogni (csak hosszabb séták vagy rövidebb gyorsabb tempóban, többet nem bírt volna a térdem). A libidóm a béka segge alatt volt, a kedvem is és még hisztis is lettem. Ráadásul elég durva migrénes fejfájásom lett a végére. Váltottam de azoknak egyéb mellékhatása volt, így a váltás után 9 hónappal úgy döntöttem bekaphatja a fogamzásgátló, szünet jön. 1 évvel később mikor rendeződött a vérzésem hirtelen elkezdtem fogyni. 3 hónap alatt ledobtam a felesleget különösebb diéta és mozgás nélkül. Most újra elkezdtem szedni, de másfajtát. Ha figyelek a kajára és eleget mozgok nem hízok.


De egyébkén menj el nőgyógyászhoz, a tüneteid alapján ő kitalálja mi lehet a gond és a gyógyszer váltáshoz te ragaszkodj. Mi hiába ajánlunk gyógyszert, úgyis a doki írja fel. Plusz mindenkire máshogy hathat, így kár mondanunk.

2014. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha nem akarsz gyereket, és a szervezeted tönkretenni sem, akkor mi másra tudnál vetemedni?:S
2014. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!