Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ideje csináljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje csináljátok megszakítással?

Figyelt kérdés
Ha bevált nektek a megszakításos védekezés mennyi ideig csináltátok, vagy mennyi ideje csináljátok? Tudom sokan ellenzik, csak érdekelne, hogy ki mennyi ideje csinálja. Mi 5 éve, és működik, soha nem volt gond belőle. Ja és mindketten felnőttek vagyunk, vigyázunk.
2014. júl. 30. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem csináljuk sokkal jobb benne elmenni :-)
2014. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs ilyen baromsággal "védekezni".
2014. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem védekezés. Csak mázlitok volt.
2014. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem 'védekezés', csak simán szerencse, hogy még nincs gyereketek. vagy ha 5 évig bevált a dolog, akkor lehet, hogy nem is lehet és ezért működik ilyen jól? mindenesetre, hogy a kérdésre is választ adjak: egyszer sem csináltam még így, szörnyen megbízhatatlannak és veszélyesnek tartom. azért annyira nem drága egy fogamzásgátló tabletta. inkább kifizetem negyedévente azt a 6-7 ezret, mintsem minden hónapban azért izguljak, hogy terhes vagyok-e.
2014. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
2 évig csináltuk, de már tabit szedek
2014. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem szedhetek fogamzásgátlót, a gumit nem szeretjük. Csak érdekelt, hogy más mennyi ideje csinálta/csinálja.
2014. aug. 4. 01:22
 7/13 anonim ***** válasza:

A pasi 5 év nem élvezhetett egy felszabadultat, úgy, hogy közben ne kelljen figyelnie, mikor húzza ki?

Nyilván a kérdésben van egy kis túlzás, de azért komoly.

_Ennyire_ utáljátok az óvszert?

2014. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Mi kb 4 hónapig .

de azóta elkezdtük a babaprojektet :-)

De viszont, ha a pasi ügyes nem lehet semmi gond :)

2014. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi kb 3 éve. Sajnos az összes létező óvszer szűk rá, vagyis a makkjára. Amúgy jók lennének, de... nem lettem terhes. :)
2014. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3 év után most lettem terhes :) ...csak akkor ajánlom, ha nem olyan drámai, ha becsúszik egy baba :)
2014. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!