Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudnék óvszert venni 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék óvszert venni 18 év alatt? Neten lehet úgy, hogy a futár nem tudja mi van benne?

Figyelt kérdés
Igazából parázok is venni,meg az a baj,hogy anyum is ismert a boltokban meg sajnos unokatesóm is mert ő meg a tescoba,aldiba meg ilyen helyekre megy dolgozni és ismer emiatt engem mindenki és nem akarok itt venni,mert elmondanák anyámnak amit nem szeretnék,plusz ugye nem is annyira szeretek venni nyilvánosan.

2014. aug. 2. 02:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vótmá
2014. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vetess a pároddal.
2014. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
az óvszer nem korhatáros, ki kell hogy adják bárkinek.
2014. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell félni az óvszer vásárlástól..?

Engem se öltek meg hogy 18 alatt veszem az óvszert..

2014. aug. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korhatárhoz kötve az óvszer vásárlás, de működik úgy is ahogy te mondod hogy a futár nem tudja mi van benne.
2014. aug. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyèl tescoban ès fizess ilyen önkiszolgálós pultnál, ott nem nèzi senki h mit veszel:D
2014. aug. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ok,az tény,hogy baromság,hogy kicsit félek,de azt viszont nem akarom,hogy szüleim megtudják,mert sajnos nagyon vallásosak és ha megtudják,hogy vettem akkor képesek bezárni egészen a suliig,suli időben meg elkísérnek a suliba és aztán értem jönnek,nehogy valami "rosszat" csináljak.
2014. aug. 2. 02:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Haveroknak ugyan ez volt a probléma és én szolgáltatam számukra az óvszert jó kis válalkozás ha lehet így mondani.
2014. aug. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én se szerek nyilvánosan venni de van pár story-m :D

20/F vagyok először tisztázzuk ezt le :D

Na szóval az első emlékezetes vásárlás a COOP-os boltban történt. Kis falusi boltba megálltam vásárolni gumit. Kóvályogtam bent mint gólyafos a levegőben de nem találtam egy 10 pec keresés után egy 50 éves eladó néni oda jött hozzám hogy tudna-e segíteni oda sugtam neki hogy gumi kellene és ő visszakérdezet hogy mi? Utána hangosan mondtam hogy óvszert szeretnék venni és elkezdi hogy ott van a pénztárnál :D xDD


Második az auchanba történt meg :) Veszem az óvszert és sikerült a leghosszabb sort kifognom :)) és akkor a futószalagon 2 következő vásárló feliratú árú választó között egy óvszer és kbn 10 percet vesztegeltem a pénztárnál xddd


Harmadik :D Intersparban történt :D az azért is emlékezetes mert ott pont találkoztam egy olyan lánnyal a pénztárnál aki nyomult rám :D de nekem akkor barátnőm volt és ő nem tudta xddd és akkor beszélgetünk puszit adunk egymásnak és a kosaraban az óvszer ők meg ott röhögtek a barátnőjükkel xDD :DDD

2014. aug. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

óvszert kell tudnod szerezni 18év alatt is. különben elég nagy galiba lenne :D :D azaz h sok gyerek. Vannak helyek a világon ahol ingyen osztogatják az iskolákban is. Bevállalják inkább, mintsem vki gyerekkel érettségizzen.

A futár pedig bekaphatja ha vmi problémája van azzal h mit vettél, de sztem sosincs szükség futárra. Bár az engem is zavar, ha a kisváros boltokban ahol sokan ismerik egymást le kell venni 1 kis óvszert a pénztárnál...

az h futár látja h 18év alatt iylenekre van szükséged max irígy lehetne, de nem fog cikizni azért h ilyenekre van szükséged

2014. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!