Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fordult már elő valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő valakivel, hogy egy fajta fog. Gátló tabitól rendszeresen puffadt a hasa?

Figyelt kérdés

Stodette-t szedtem két évig, de az ára miatt váltottam, és Iamna20-at írt a dokim. Vasárnap óta szedem, először hétfőn fordult elő, hogy elkezdett nagyon fájni a hasam, és puffadtam. Azóta ez már minden nap a felszívódási idő után néhány órával már jelentkezik. Tegnap elfelejtettem délben bevenni, és este 6kor jutott eszembe, ez azt eredményezte, hogy éjjel órákon át vergődtem csak az ágyban, mert annyira rosszul voltam, hogy minden mozdulattal csak erősödött a fájdalom. Az étrendem nem olyan, hogy puffasztó dolgot eszek, és csak erre tudok gondolni, hogy a tabi a gond..


Esetleg még van egy olyan dolog, hogy ha tejet iszok, akkor is puffad, és (igaz hogy sokkal enyhébben, de) fáj a hasam, és azt olvastam a gyógyszer papírján, hogy laktózt is tartalmaz.

Viszont a Iamna dobozában Brilleve névvel ellátott levelek voltak, meg egy "nyugtató" üzenet, hogy ez az eltérés nem befolyásolja a gyógyszer hatékonyságát.


Szóval valakinek van ötlete mit csináljak vagy mi ez?

Köszönöm. L20


2014. aug. 2. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már az elsőnél visszamentem volna a dokihoz
2014. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elsőnél még azt hittem, hogy esetleg romlott volt a pizza amit egy piaci pékségesnél vettem.. de azóta csak itthon ettem, és minden friss volt.
2014. aug. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!