Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb, legmegbízhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb, legmegbízhatóbb óvszer?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek gyógyszert, így muszáj leszek csak a gumira hagyatkozni.


Írjatok véleményt, tapasztalatot, ajánlást! :)



2014. aug. 4. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Durex
2014. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Lifestylestól a feketére esküszök,de ízlések,és pofonok:) Mindenesetre az elég jól bírja a strapát,de nem is túl vastag.
2014. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kerida ***** válasza:

A Lifestylal kezdtem, de az szakadt.

Aztán váltottunk Durexre.


Utána Masculan mert olcsóbb és elvileg minőségre jó. Viszont nagyon büdös és rágórózsaszín.


Aztán a racko az bevállt.


De legutóbb a You&Me használtuk (dm) ez árban is kedvező volt, nem volt sem büdös, se hülye színe és nem is szakadt, pedig pár vad menetet megért.

2014. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy legmegbízhatóbb. Szinte Durex-et használnak rengetegen, de az is ki tud szakadni. Én a síkosítás miatt szeretem a Durexet, mert általában az nekünk elég egy aktushoz, de van olyan ismerősöm, akinek még ez is kevés.
2014. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

És márkán belül milyen fajtával próbáltatok szerencsét?

(ahogy írták pl. lifestyle fekete)

2014. aug. 4. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi legtöbbször Durexet használunk (abból is próbáltuk már szerintem majdnem az összeset, de legtöbbször love-ot veszünk, mert az a legolcsóbb), még sosem volt vele gond. Használtunk már Lifestylest és Masculant is, de a Masculan egy kicsit szűkebb, mint a Durex. Sose szakadt ki még egyik se, de lekopogom.
2014. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
durex. általában feel intimate-et használtunk (már váltottunk tablettára), használtunk plesure me-t is, de a feel intimate kényelmesebb volt a barátomnak. próbálkoztunk lifestyle-lal is, de az szorította őt.
2014. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk szakadt már durex is, masculan is, azóta tabit szedek, de amivel sose volt baj és bevált, az a durexből a feel intimate. extra síkos és extra vékony. SOHA nem szakadt ki és nem száradt ki!
2014. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve védekezünk óvszerrel, Durex, LifeStyles, Masculan, szinte mindet végigpróbáltuk közülük, egyikkel sem volt semmi gond, pedig 4-ből 2x szeretkezünk, 2x meg szexelünk.
2014. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. aug. 5. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!