Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon szeretnék már lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már lefeküdni a barátommal, de nem merek, mert félek a teherbeeséstől. Tudom, hogy a gumi 99%-ig biztonságot nyújt, de mi van ha pont én vagyok az az 1%? Mit csináljak, hogy ne gondoljak ilyesmire?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

hát használj pharmatexet, meg gumit.

Az szinte tuti h 100%.

2010. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ettol en is feltem :| De ha nem szakad el es nem jon ki belole a sperma nincs gond:P elso utan ameddig emg nem jott a menstruaciom en be voltam szarva:P de hat ki hogy:P semmit ne csinalj :P Gondolj arra h szereted es jogy jo lesZ:P ha meg csak ennyi a problemad akkor nem angy a gond meny el nogyogyaszhoz h megnyugtasson hany eves vagy ?:P
2010. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Feküdj le vele... Nem szabad folyton ennyire paranoiásnak lenni... Ennyi erővel mi van, ha épp te vagy az az elhanyagolható százalék, aki autóbalesetet szenved? Ééérted...

Szóval ne parázz... Ha meg bekövetkezne az az 1% (nem fog), akkor meg van terhességmegszakító-tabletta.

2010. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok,és ezt a pharmatexet nőgyógyásszal kell felíratni?vagy?
2010. jan. 12. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:

asszem nem kell nőgyógyásszal feliratni

itt olvashatsz róla bővebben!

[link]


ja, és sztem gumival együtt használd, az tuti-fix h nem lesz gond.

2010. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)kedves vagy hogy belinkelted:)
2010. jan. 12. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:

pont te vagy az az 1%. És akkor nálad sose fog biztonságot nyújtani, mert te vagy az az 1%? :D


Barátnőmmel már vagy 100x, de lehet hogy már 200x is szexeltünk a 2,5 év alatt. Egyszer sem volt olyan, hogy kiszakadt volna, sosem volt semmilyen probléma.

Gondolom szűz vagy még, ha így parázol. Akkor meg ne aggódj, első alkalommal nem hiszem hogy vadul kefélni fogtok. Ha meg óvatosan, szeretkeztek, akkor még kisebb az esély a szakadásra. Az első alkalom után meg rájössz, hogy nincs ok az aggódásra, utána meg könnyebben állsz hozzá, nem jár ilyenen az eszed.

Ha meg nem vagy már szűz, akkor nincs ötletem :) Akkor meg nem értem hogy miért félsz, először is féltél?

2010. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en csak annyit mondanék, h nalunk 3 x szakadt ki, 2 honap alatt. szoval gumi + pharmatex.
2010. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
évekig használtam gumit pharmatex-szel és bevált! :)
2010. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!