Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? 16/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? 16/l

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már 3 hónapja,minden alkalommal pontosan este 9-kor vettem be,szerintem még egy-két perc késés sem volt.Nem volt hasmenésem,nem is hánytam,nem szedtem mellette semmilyen gyógyszert sem stb.Minden alkalommal,amikor szeretkeztem a barátommal használtunk mellé óvszert,vagy pedig Pharmatexet.Most viszont megszakításosan "védekeztünk" a tabletta mellet,és valamiért olyan érzésem van,hogy terhes vagyok,illetve leszel.A megvonásos vérzésnek 15 nap múlva kell jelentkeznie kb.Nagyon parázós és óvatos típus vagyok minden féle témában.Szerintetek van okom aggódni?

2014. aug. 9. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
istenem...
2014. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha szedsz fogamzásgátlót, akkor nem is kell óvszer. Nem hiszem, hogy terhes lennél.
2014. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
FONTOS! A kérdésekre a választ a honlap látogatói adják meg, nem orvosok, egyéb szakemberek vagy az oldal készítői!
2014. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%
Azzal hogy feltetted ezt a kérdést, már teherbe is ejtettelek!
2014. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz mivel nő vagy, de amúgy alig van rá esély a fogamzásgátló miatt.
2014. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben van a szedéssel, semmi nem gyengíti a hatását, akkor semmilyen kiegészítő védekezés nem kell hozzá, mert úgy is nagyon nagy százalékban biztos a hatás. Évekig éltem nemi életet fogamzásgátlót szedve, de soha nem alkalmaztam alap esetben semmilyen kiegészítő módszert, csak a tablettát szedtem. És soha nem estem teherbe! Még mikor babát is terveztünk a párommal, akkor is hónapokig tartott, mire megfogant.:)

Azért elég biztonságos egymagában is.

De ha ti még kiegészítő módszert is alkalmaztatok, akkor nyugi, nem vagy terhes!

2014. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!