Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lefeküdtem a menzim előtt 3 nappal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

3 nappal mielőtt meg kellett volna jönnie elment bennem az aktus közben, és utána vettük észre hogy elszakadt a gumi a hosszúra sikeredett dolog miatt.

Kimostam mindenemet, bevettem másnap egy Escapelle tablettát is, kb 10-15 órán belül a balesetet követően. Viszont harmadik napja meg kellett volna jönnie és még mindig nem akaródzik. Volt a tabletta bevétele után egy minimális barna vér a bugyimban, de ezt követően semmi, csak egy kis náthaszerű tünet, hányinger, hátfájás, és már az is kezd elmúlni. Megeshet hogy terhes vagyok még ezek mellett is? (6 napja történt a baleset) [20/L]



2014. aug. 12. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az Escapelle miatt van, mert az mindent elront, de am ha nem benned ment el és terméketlen napban voltál, akk nem is kellett volna bevenned..
2014. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak a tabletta hatása, szerintem nem kell izgulnod. Különben is, a terhességi tünetetek 6 nap után még nem jelentkeznek, de én a helyedben az aktus után 2 héttel tesztelnék! L20
2014. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek:

Bennem ment el sajna. Amúgy úgy tudom hogy nincs is peteérés a menzi előtti 3 napban, meg hogy a gumilatex alapból sok spermát megöl csak paranoiás vagyok, és tudni szeretném van e rá bármi esély hogy terhes vagyok még az ezek melletti Escapelle után is.

2014. aug. 12. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem erre 0,000001% esélyed van
2014. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi, nem kell paranoiasnak lenni! az Escapelle egy lórúgásnyi hormon, és jól mondod, nincs peteérés akkor. minden rendben lesz, csk ne idegeskedj! én már 2x vettem be ilyet, egyszer Postinort, egyszer Escapellet!
2014. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!