Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az egyik kérdésem hogy szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik kérdésem hogy szerintetek ettől lehetek terhes? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a fő kérdésem hogy Ettol lehetek e terhes? kedden(aug.12) egyutt voltam a baratommal.Eloszor csak petting volt majd kb 6-7masodpercig betette nekem gumi nelkul.Tabit nem szedek meg! Majd raszoltam hogy igy ne csinaljuk es felhuzta a gumit es utana ugy ment el bennem.! Jovohet penteken kell majd hogy megjojjon .. Csinaltam a "Kamaszpanasz" olalod egy rizikofaktoros tesztet de az azt írta hogy eleg keves az eselye annak hogy teherbe essek. Egy masik oldalon csinaltam meg egy tesztet ami azt irta hogy az elozo heten volt a legtobb esely a teherbe esesre,tehat nem ezen a heten.

A masik kerdesem meg az hogy olvastam olyanokrol hogy az elovaladekba csak akkor van sperma ha rogton elotte egyutt voltunk vagy ha elotte maszturbalt es igy maradtak benne..meg ha elotte pisilt akkor kimosta ami talan benne volt ...ezek igazak? Elore is koszonom a valaszokat!


2014. aug. 14. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ezek igazak, tényleg elég kevés rá az esély

nem 0, de minimális (csak akkor van gáz, ha te pont a kivételbe tartozol és ennyitől is terhes lettél)

2014. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha 6-7 másodpercet volt benned és nem élvezett el akkor ezzel már meglehetősen csökkent az esélye annak hogy teherbe essél. Az előváladéktól mondjuk lehet esély de az is nagyon minimális, de ha a petting során nem jött előváladék a barátodnak akkor kicsi az esélye annak is hogy pont azalatt a 6-7 másodperc alatt jött volna
2014. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ne izgulj, 6-7 másodperc az nem sok! Van aki huszonhatezerszer bele élveznek és úgy se tud terhes lenni:)

Reménykedj benne hogy nem te vagy a kívétel, ha meg egy ilyen kis dolgon parázol többet ne kisérletezzetek ezzel mert megfogod őríteni magad(tapasztalat..)

nem igazak sajnos az előváladékban van sperma, de nyugodj meg:)

én még fiatalabb butább felelőtlenebb koromban hagytam egy srácnak, hogy védekezés nélkül többször is szeretkezzünk és akkor még nem is stresszeltem ilyeneken..( félelmetesen buta voltam :D) és nem lett semmi baj:9

Kezdj el fogamzásgátlót szedni!

18/L

2014. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Igazabol mar az elozo honapban is csinaltuk igy 3szor 4szer ,akkor se elvezett el bennem,sot eleg messze is volt tole , de akkor tovabb volt bent mint 6-masodperc...akkor is nagyon ideges voltam utana,volt hogy aludni alig birtam de ott szerencsere a ciklusom 28.napjan meg is jott! de soha tobbet gumi nelkul! Es osszel 16leszek,akkor megyunk anyaval fogamzasgatlot feliratni:)
2014. aug. 14. 13:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!