Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Eset utáni fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Eset utáni fogamzásgátlót csak receptre adnak ki? Vagy van olyan is, ami recept nélkül kapható?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak recepttel kaphatsz, de nekem amiatt mert hétvégén történt alig akarták kiadni a receptet. De aztán a doki rendes volt.
2014. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán ez segít.


[link]

2014. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha magyarországi vagy, akkor recepttel. ha szerbiai/romániai akk nem kell recept. más országokat nem tudok..
2014. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Találtam egy 2011-es Origo-s cikket, aszerint azév augusztusátol Mo-on is adnak vény nélkül 16 évnél idősebbeknek. Hát majd megkérdezem. A 2. válaszolónak csak annyit, hogy ilyen nem érdekel, a beágyazódást akarom megakadályozni, nem egy már meglévő magzatot elpusztítani.
2014. aug. 16. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint csak receptre adnak,ez egy igen magas hormonbomba,ezt nem szabadna recept nélkül kiadják.

Egyébként ha elmész nőgyógyászati ügyeletre,ott azonnal felírják,és egy gyógyszertárban ki is tudod váltani!

Alapból,ha meg nagyon elővigyázatos szeretnél lenni,a nőgyógyászoddal felíratod vészhelyzet esetére,kiváltod,és legfeljebb elrakod egy fiókba.

2014. aug. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok..

Remélem túl sűrűn nem szeretnéd szedni,ugyanis csúnya dolgokat tud művelni a hormonrendszereddel...

Inkább akkor szedj fogamzásgátlót.

Én kétszer vettem be életemben,az elsőtől nagyon rosszul lettem....

A másodiktól semmi bajom nem volt a bogyó bevétele után,de viszont alig állt helyre a ciklusom.

2014. aug. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi. És sima ügyeleten is kiadják a receptet, vagy csak nőgyógyász??
2014. aug. 17. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, nőgyógyászati ügyeleten kapsz receptet. recept nélkül nem adhatják ki.
2014. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk simán kiadják, csak ugye, nem vagyok magyarországi. esetleg megkérheted egy vajdasági ismerősödet, ha van, h hozzon neked. ugyanúgy Escapelle van itt is. mert ha sürgős, akkor nem egészen értem, h minek a recept.. igen, hormonbomba, de nyilván csk végső esetre.
2014. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!