Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratommal megszakitasos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal megszakitasos modszerrel csinaljuk. Ez biztonsagos vagy szedjek inkabb fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

aki a tabit javasolja elmondana esetleg hogy szerinte melyik fajta jo? es esetleg negativ tapasztalata van valakinek barmelyik fajtaval/markaval kapcsolatban?

apropo. 15 eveseknek felirjak egyaltalan?


2014. aug. 18. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
hát már lehet hogy most is terhes vagy, ez kb ennyire biztonságos.. szerintem go a boltba terhességi tesztért utána meg vagy óvszer vagy nőgyógyász és felír neked egyet...
2014. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem elég biztonságos, így bármikor lehetnél terhes

inkább a fogamzásgátló (felírják) vagy óvszer

2014. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dokinál megtudod, hogy felírja e, de szerintem igen. Amúgy én a fogamzásgátlóban bízom. Nekem bejött. De úgy is a doki írja fel neked, ami neked jó.
2014. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tabi nem javasolt, ha csak egy mód van rá használjatok gumit. A tabletta májkárosodást okoz, megbolygatja a hormonháztartást, elhízhatsz, lefogyhatsz, ha nem szoktál görcsölni ez is változhat,és pár évente abba kell hagyni egy időre. Ha nem iszonyat gond a gumi, azt használd.
2014. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bibus26 ***** válasza:
Szerintem inkább használjatok óvszert. A fog.gátló tablettának sok mellékhatása lehet, a fiatal szervezetet nem kellene ennyi hormonnal bombázni. Menj el orvoshoz, ő majd felvilágosít.
2014. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
először ellenőrizd hogy nem vagy e már is terhes, utána óvszer. persze ha csak nem akartok gyereket. gyógyszert szerintem kiadnak,nőgyógyász, de nagy az esélye hogy ilyen fiatalon tönkrecseszi a szervezetedet, aztán 25 évesen akarsz gyereket és hoppá nem lehet.
2014. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszakításost egyáltalán nem javaslom. Az olyanoknak való, akiknek belefér egy baba, ha becsúszik. Én is ezt alkalmaztam a barátommal és terhes lettem 18 évesen. Nem volt egy leányálom az abortusz!
2014. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!