Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt fogamzásgátló tabletta a tablettaszedés 1. hetében. Részletesen alább fejtem ki. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Yasminelle tablettát szedek évek óta. Ez az első levél, amelyet megszokás ellenére reggel 7-8 körül bontogatok ki. A levél 5. tablettáját elfelejtettem reggel bevenni, és csak este 11 órakor sikerült pótolnom. Azóta rendszerint szedem a tablettákat. Az elfelejtett tabletta bevétele előtti 2. napon együtt voltam a párommal, azóta viszont nem. Holnapután megyek orvoshoz, de szerettem volna felkészülni előtte, minden infót begyűjteni, de sajnos nem találok egyértelmű válaszokat a kérdéseimre. Bízom benne, hogy itt lehetőségem van néhány hasznos választ olvasni. Köszönöm
2014. aug. 19. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár óra különbség nem jelent semmit, ezen ne izgulj. A megnyugtatásodra jó hogy elmész a nőgyógyászhoz, de nem lesz gond.
2014. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató leírja,hogy mi a teendő,de ha jól emlékszem,12 órán belül beveszed,akkor nincs gond!
2014. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A betegtájékoztatót oda-vissza ismerem, ami szerint el is fogok járni, azonban arra gondoltam, hogy hasonló cipőben járt vagy hozzáértő tagok választ adhatnak kérdéseimre.
2014. aug. 19. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Anno mikor szedtem,egyszer én is elfelejtettem bevenni,és én ki is futottam a 12 órából,de gond hál istennek nem lett :)

2014. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lesz gond
2014. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a megnyugtató válaszokat. Másrészt szeretném megírni, mi lett a végkifejlet az esetet követően, ha bárki hasonló cipőben jár, némi vígaszt (nem megoldást) nyújthat.

Amint tudtam, felkerestem egy szakorvost. A betegtájékoztatóban szereplő ábrához képest a nővér mérföldekkel részletesebb legyező formájú valamit vett elő. Olyan, mint egy színminta. Kikereste a gyógyszert, azután kérdéseket tett fel lépésről lépésre. Azután arra a megállapításra jutott, hogy semmi gond. Majd elővett egy terhességi tesztet és ott helyben elvégeztük. Az eredmény negatív lett. Persze ez Nagy-Britanniában történt, tehát nem biztos, hogy Magyarországon is van ez az eljárás.

2014. okt. 3. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!