Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szedek és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szedek és a barátom belém évez, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve együtt vagyunk a barátommal és nem rég kezdtem el szedni fogamzásgátlót.Mindenhol kerestem választ erre a kérdésre,de nem találtam. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. aug. 22. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Visszakérdezhetek, hogy miért kezdtél hormonokat szedni ha nem tudod a működését és hogy mire való?


A válasz: nem.

2014. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A fogamzásgátló pontosan azért van, hogy beléd élvezhessen a barátod. Megbízhatósága és hatékonysága elég magasfokú, úgyhogy ha az előírtaknak megfelelően szeded, nem lehet gond :)
2014. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

teljesen tisztaban vagyok a a dolgokkal csak ezt az egy kerdest nem tudtam.nem ertem miert nem lehet csak VALASZOLNI es nem kotozkodni.ez egy olyan oldal ahol kerdeskre valaszolnak az emberek!

a masodik valaszolonak meg koszonom! :)

2014. aug. 25. 21:26
 4/5 anonim válasza:
sajnos vannak olyan esetek amikor előfordulhat , de nagyon ritkán...volt ilyen ismerősöm :/ de ha nem termékeny időszakban szeretkeztek akkor kicsi az esély:) remélem segíthettem :)
2014. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :)
2014. aug. 30. 14:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!