Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye h a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baboca20100107 kérdése:

Mennyi az esélye h a tabletta szedése alatt teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Minden egyes tablettát be vettem de mégis 1 hete késik valaki tapasztalatból írjon legyen szíves. 5 hónapja szedek fogamzásgátlót ha ez jelentene valamit.

2014. aug. 24. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején késett két-három napot, de azért egy hetet nem. Tudod, hogy 100%-os módszer nincs, bár a tabletta eléggé közel van hozzá, de benne van a pakliban.

Pearl index alapján:

Fogamzásgátló tabletta 0.1-0.5

Részletek: [link]

Tehát 500 vagy 1000 nő közül egy lesz terhes, ha tablettát szed. Na persze nem tudhatod, hogy te vagy-e az az egy az ezerből vagy ötszázból. A helyedben tesztelnék.

2014. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A fogamzásgátló szedése során jelentkező vérzés, nem azonos a normál menstruációval. Esetenként előfordulhat a vérzés teljes kimaradása. Nuvaring gyűrű mellett jártam én is így párszor, de nem voltam terhes. A biztonság kedvéért én is a tesztet javaslom, valamint ha a következő vérzés is kimarad, fordulj orvoshoz, lehet hogy másfajta gyógyszert fog javasolni.
2014. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Klasszikus a válasz: 50%

Vagy igen, vagy nem!

2014. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm lánya 8 éves...Tabletta mellett. Végig szedte.
2014. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is azt mondta a nőgyógyász, mikor elkezdtem szedni a gyógyszer, hogy jellemző a nagyon gyenge vérzés, de előfordulhat, hogy akár el is marad.

barátnőm hosszabb ideje szedi, és ő is mondta, hogy volt nála ilyen, de nem terhesség miatt.

tesztelj biztos, ami biztos, de szerintem elég kicsi az esélye a terhességnek, ha rendesen szedted - nem hánytad ki, nem volt hasmenésed v. ilyenek -, és 5 hónap alatt azért már elég jól beépülhetett a szervezetedbe.


ha kimarad a következő hónapban is, akkor ahogy előttem is javasolta valaki, menj vissza a dokihoz, mert lehet, hogy a gyógyszer hormonszintje nem megfelelő neked és amiatt van ez.


23L

2014. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tabletta mellett előfordult, hogy 2 menzesz kimaradt teljesen. Aztán 2 hónap pecsételés mindennap. Abbahagytam. Még 2 hónap pecsételés után végre megjött.
2014. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!