Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erős görcs, fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős görcs, fogamzásgátló szedés miért nem jön meg? bövebben lent

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne hogy mi történhetett azáliát szedek lassan 2 éve igaz hogy állandoan össze vissza meg jött hol kimaradt 1 hetet és most ebben a hónapban eddig semmi annyira görcsölök hogy az már nem kifejezés csináltam tesztet is negatív lett már annyira megvagyok ilyendve....párommal mindig figyelünk szex közben is a gyógyszert is azért szedem ..dokihoz nem tudok menni mert nyaralni van
2014. aug. 24. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell megijedve lenned, nem vagy terhes.


De ha 2 év alatt fogamzásgátló mellett is összevissza jött meg az azt jelenti, hogy vagy összevissza szedted a gyógyszert, vagy nem a te szervezetednek való ez a készítmény....


Menj el orvoshoz,majd az megmondja mi a gond.

2014. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is görcsöltem a fogamzásgátlótól, azt mondta a doki, hogy vannak nők, akik így reagálnak, menj vissza a dokihoz, biztos ír fel valami mást
2014. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!

minden nap percre pontosan veszem be :)

csak nagyon megvagyok ilyedve hogy vmi komoly bajom van...mindig megszakitjuk az aktust MINDIG de már tényleg nem tudom mi lehet annyira ráparázok hogy fejem fáj napok ota wc t járom hogy na vajon mikor jön meg ,volt olyan honap hogy egyfolytában meg volt..még ilyen hoaazú kimaradás nem volt :( köszönöm még egyszer!!!!

2014. aug. 24. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!