Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vagy 1,5 hete voltunk egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy 1,5 hete voltunk egyutt a barátommal, és 21. en meklelett volna megjonni a havimnak de még semmi! Mar 8. napja késik! Csinaltam tegnap egy tesztet negatív lett! és egy hete barna folyásom is volt, de elmult! Baba?

Figyelt kérdés
Mennyire biztos a teszt? és mit tehetnék h. megjojjon ? hazi praktikak?
2014. aug. 28. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy baba, inkább egy kis hormonzavar
2014. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja, és ennyi idő után egy teszt sem mutatja ki
2014. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy védekeztetek-e?
2014. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mar volt hasonlo,fél éve kb. hogy nem jott meg csak a 2. hétre azt mondtak nincs eléggé kifejlodve a méhem, és hormon tablettat szedtem. de azota is panikolok..
2014. aug. 28. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:

meklelett?


Menj el orvoshoz, mert ez valami hormonpanasz lesz. Ő megnézi azt is, hogy van-e baba, bár nem túl valószínű.


Nem kellene inkább védekezni?

2014. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kikivos modszerrel voltun egyutt, de joval azelott kivette mielott elment volna! ép ezért vagyok ennyire feszult emiatt! remélem semm baj nemtortént elég nagy felelotlenség volt mar mind 2n tudjuk !
2014. aug. 28. 18:14
 7/12 anonim ***** válasza:

"kikivos modszerrel"

Na, ez újdonság!

Benne van a Káma-szútrában?


Ha ennyire gondos vagy az írásnál, akkor a szexben sem figyelhetsz sokkal jobban oda... egyáltalán nézted, hogy melyik végét dugja be?

És hova?

2014. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
neharagudj, de nincs szügségem! az ilyesféle megjegyzéseide ! erre pont nincs szügségem! egy rosz szófordulat miatt! megszakítassal így remélem megfelel !
2014. aug. 29. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:

"egy rosz szófordulat miatt!"

Egy?

A "meklelett" az mi volt?

Vagy írásonként egy (vagy egynéhány) "rosz" szófordulat az smafu?

2014. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezen fogunk vitázni ? szerintem ennek nincs értelme ! ha segiteni akarsz nem pedig kotekedni, meglehet érteni
2014. aug. 29. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!