Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül akarok dugni, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül akarok dugni, nem akarok kapcsolatot. Vannak lányok bp-n akik megbízható eg. ügyi papírokkal vállalnak fiúkat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, de nem ingyen teszi. Kicsit szégyellem, hogy a női nemet így leírják.

L

2014. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig már kezdtem azt hinni hogy ingyen.:D Már ezekbe a deákos lányokba se lehet bízni hogy tiszták, meg azért egy hivatalos hölgy mégis csak élvezhetőbb. Egyébként olyan 30 körül gondoltam az alkalmakat(saját egészségügyi papírral is), ha valaki tud, infortmált ezügyben írjon!!:)
2014. aug. 31. 00:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég informált vagyok, prosti voltam.

Senki nem fogja elvállalni, 30 rongyért sem. Elmondom miért: tök mindegy, hogy neki van egészségügyi papírja, NEKED VAN? Nyilván nincs, van ha van is, nem aznap készült, tehát akárkivel lefeküdhettél azóta, tehát elkaphattál bármit. Szerencsére az egészség többet ér, mint a pénz - lesz egy csomó másik kuncsaft, akinek van AGYA!

Aki meg mégis elvállalja, az meg biztos lehetsz benne, hogy nem megbízható. Ugyanis akármit is hazudik neked a lány, ha neked megengedi, bárkinek megengedi. És hiába hazudja azt, hogy te vagy az egyetlen, az első, blablabla... NEM. Ez nem igaz. Előtted 15 perccel is elkaphatott bármit.


Igényes prostituáltak rád csapják a telefont, amint meghallják, mit akarsz, és mész a fekete listára (belsős lista, amin problémás ügyfelek vannak).


Én is hánytam az ilyenektől (mondjuk a többitől is, de ettől pláne). Fujj, de ideges lettem most...


Remélem, kielégítő voltam!

2014. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ok, most látom, egészségügyi papírod van neked is állítólag. De mint írtam, rohadtul mindegy, ha nem az esemény előtt 10 perccel készült. :D
2014. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Dehogynem, elbűvölő srác vagyok én.:D


Azt nem tudod véletlenül, hogy hol csinálnak mindenre kiterjedő szűrést?

2014. aug. 31. 01:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha neked ér ennyit...

Budapesten a Mária utcai nemibeteg gondozóban csinálnak, de ha tényleg mindenre kiterjedőt akarsz, az jó sok pénzedbe fog kerülni. Egyesével is 7-8 ezer ft egy-egy vizsgálat (HIV, szifilisz, tripper, mycoplasma, ureaplasma, stb...)


Mondjuk egész biztos, hogy nem vagy olyan elbűvölő, hogy bárki értelmes ezt megengedje. Aki meg megengedi, az ugye másnak is, az eredmény pedig egy kellemes nemibaj lehet. :D

nem tudom, neked mi az elbűvölő, de én a kigyúrt, helyes arcú rózsadombi gyereket ugyanolyan lazán vágtam ki az ajtón, mint bárki mást, ha kellett. ;)

2014. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze HPV, gomba, és minden egyéb létező fertőzés. :D Jó móka lesz, és lehet, hogy még így is beteg jössz majd ki az ajtón. Hát én csak röhögök rajtad, hogy ennyi eszed van. :)
2014. aug. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az még kevés az elbűvölőhöz.:D


Van azért még egy-két alternatív lehetőség is, hogy megkapjam amit akarok, ez az út túl egyszerű lett volna.:D

2014. aug. 31. 02:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen alternatív lehetőségekre gondolsz, ha szabad kérdeznem?
2014. aug. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az hogy mennyire ellenzi a dolgot arányos azzal hogy mennyire egészséges!:D
2014. aug. 31. 02:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!