Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az Anteovin fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Anteovin fogamzásgátló tabletta mért olyan olcsó?

Figyelt kérdés

Utána néztem és láttam,hogy három havi adagért kérnek el alig 2000 ezer forintot. [link]

Talán nem megbizhtaó annyira,vagy miért nem irják ezt fel az orvosok?


2008. aug. 7. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem hallottam még róla,de biztos sz*r.2000 forintért a három havi adag...azaz egy hónapra kb. 670 forint.Ennyiért még a dobozt se gyártják le :D Nah jó lehet,hogy mégis...az én fogamzásgátlóm 5070 forintba kerül 3 hónapra,én Harmonetet szedek.Szerintem ne adj erre,biztos tele van olyan dolgokkal amik nem tesznek jót a szervezetnek,és sok káros mellékhatása van,nah meg a fogamzásgátló képessége is lehet közelebb van a 0-hoz,mint a 100-hoz.Szerintem ne kisérletezz :S
2008. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb.10 évvel ezelőtt szedtem ezt.Kb.egy levél után abbahagytam,mert én nagyon rosszul voltam tőle:-S Biztos van,aki bírja esetleg,nekem nagyon nem vált be.
2008. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magas hormontartalmú tabletták ára ált. alacsonyabb.
2008. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert régi, elavult gyógyszer. Ma már sokkal "emberbarátabb" hatásúak léteznek.
2008. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Yadine-t szedek, ami 3 havonta 6700 FT. Elég sok, de szerintem egész jól bevállt nekem.
2008. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyi hormon van benne, ja és van 1, 2, és 3 komponensű is! Az Anteovin estrogent és levonorgestrelt tartalmaz (ezek a hormonok vannak benne)! Ez ugyanaz hatóanyag szempontjából, mint a Tri-regol, a Triquilar, vagy a Trinordiol! Egyébként kérhetsz másikat is! Az újabb szerek kevesebb mellékhatással rendelkeznek! Nem kell plusz vizsgálatot csinálni hozzá! Ha van bőrproblémád Diane 35-öt irass ki, ha nincs, akkor lehet bármelyik, amelyikben kevesebb hormon van! A Harmonetről jókat lehet hallani! Azok is szedhetik, akik érzékenyebbek, vagy belső szervi problémájuk van!

Remélem segítettem!

egy gyógyszerész :)

2008. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert nem a legmodernebb. Én 20 évvel ezelőtt szedtem.
2008. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen..de nem mindenki teheti azt meg hogy a drágábbat vegye :/
2012. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!