Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlónak van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlónak van olyan mellékhatása hogy a nő kevésbé szeretne szexet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, elég gyakori a libidó csökkenés a fogamzásgátló szedése közben, ilyenkor érdemes visszamenni az orvoshoz és elmondani neki. Ő pedig majd ajánl vagy másikfajta tablettát vagy fogamzásgátló eszközt.

Nekem speciel hatalmas a szexuális étvágyam a tabletta szedése mellett is, de ez egyènenként változó :)

2014. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, hallottam ilyenről, sőt a környezetemben az egyik barátnőm is ezt tapasztalta. Abba hagyta a tablettát és annyira kívánja a szexet, h minden este azt csinálná, anno meg tabletta szedéskor nem bánta ha nem volt szex... :)
2014. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de van ám, nekem se volt semmi kedvem
2014. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, sőt olyanról is hallottam, hogy pl ha abbahagyta a fogamzásgátlót már nem vonzódott a partneréhez. (természetesen a forrás hitelességét nem tudtom alátámasztani)
2014. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszerváltás segit ezen vagy mindenféleképpen abba kell hagyni? Tudom a doki majd megmondja...de az esetek többségébe mi szokott ilyenkor lenni?
2014. szept. 5. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj.... Nekem az összes kedvem elvette. + kihozta a depressziómat. Én soha az életben többet, egyik fajtát se....
2014. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
váltottam, de ugyanaz volt... ja és egy 4. orvos közölte velem, h hoppááá, nem is szedhetek semmi hormonosat..(köszi h szóltok)
2014. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez hogy derült ki hogy nem szedheted?
2014. szept. 8. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!