Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek SOS!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek SOS!?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek ma este bevettem szokás szerint,a 20.szemnél járok,de hasmenésem volt,ezért bevettem egy másikat,de újra hasmenésem volt :( Gondolom harmadikat ma már nem vehetek be...Mi a teendő ilyenkor? És mivel igy a végén tartok hogy lesz a szünet? Nem értem,valaki segítsen,a tájékoztató nem irja,hogy mi van hogyha már kettő sem szivodott fel egy nap

2014. szept. 5. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, harmadikat már ne vegyél be, hanem szedd veg normáliasn a levelet, és a köv. leveling gumi.
2014. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha felszívodott már a gyógyszer akkor szerintem nem tett neki semmit a hasmenés..

De lehet hogy tévedek, de azért így logikusan gondolja bele, beveszed, felszívódik, hasmenésnél meg nem a gyomor hanem a bél tartalom ürül ki.

Szerintem abból nagyobb baj lehet hogy most akkor 2 szemet vettél be..

2014. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De mondom, lehet hogy tévedek.

2. voltam

2014. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát elvileg 4 óra a felszívódási idő,és mindkétszer 2 óra elteltével történt a hasmenés... :/
2014. szept. 5. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, de már egy harmadikat ne vegyél be.. holnap meg hívj föl egy dokit, vagy patikust
2014. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem törént valakivel már hasonló? Mert gondolom mostmár úgyis kiegészitö kell egy ideig,meg a terhesség miatt nem aggódom,mert kb 10 napja voltunk egyutt utoljára,csak azt nem tudom,hogy mi legyen a szünettel amit vasárnap kéne elkezdenem....
2014. szept. 5. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:
A szünetet elkezdheted, ugyanúgy, mint eddig, mast nem nagyon tehetsz. A köv. levéltől leszel védett
2014. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"mast nem nagyon tehetsz."


De, mondjuk követheti a tájékoztató ide vágó részét is, és az PONT NEM azt javasolja a tabletták 99 %-nál, hogy ugyanúgy vigye végig a szünetet, mint szokta. ;)

A 20. tabletta kihagyottnak számít, a 21.-et már nem is kéne beszednie, hanem "elkezdeni" rögtön a szünetet és annyi nappal kevesebbet tartani, amennyi kimaradt.

2014. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ h milyen tabit szed.. na akk megvan a megoldás!
2014. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedd végig a levelet, ugyanúgy tarst szünetet (most tolodni fognak a napok majd), majd kezd el szedni. a biztonság kedvéért a következő levél azzal használjatok ő óvszert is.
2014. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!