Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhes ettől a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhes ettől a barátnőm?

Figyelt kérdés
szex közben kérdeztem rá, és kiderult hogy nem vette be(az még az eleje volt,és nem jött belőlem semmi.. ki szinte száraz volt a micsodám) és utána volt 1 perc szünet míg beszedte és csinaltuk tovább..nem mentem el benne..egyébként ha mondjuk megvan adva hogy pl mindig 12:00-kor kell beszedni a tabit, akkor elotte nem lehet szexelni? Mert azt tudom hogy mindig ugyanabban az idopontban kell bevenni
2014. szept. 6. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
a farkad a szájába nem vette be,vagy mit?
2014. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen tabit? fog.gátlót, vagy pharmatexhüvelytablettát?
2014. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fogamzásgátló sensonette
2014. szept. 6. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
nem terhes nyugi
2014. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a szex előtt kell bevenni, hanem minden nap ugyanabban az időben. Pl. ha mindig este 11-kor veszi be, akkor nyugodtan lehet napközben, délután, bármikor szexelni :) Az a lényeg, hogy minden nap bevegye kb. ugyanakkor.
2014. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ertem

es az nagy baj , ha 1-2 szemet nem ugyanabban az idopontban szedte? kb 3-5 ora csuszas

2014. szept. 6. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
a napszak a fontos, ugyeértem délelött,délután,vagy este. ha késik a gyógyszer bevételével 1-2 órát az nem baj.
2014. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló, ha a szedője rendesen szedi, akkor az végig, a nap bármely szakában védettséget ad. A lényeg, hogy max. 12 órát csúszhat a bevétellel. Amennyiben ettől többet csúszik, akkor az már kihagyásnak minősül és a betegtájékoztatóban leírtak szerint kell eljárni.

De amúgy tényleg ennyire fogalmatok sincs a fogamzásgátlóról? Nem ártana kicsit utánaolvasgatni...

2014. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!