Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes? Csináljak egy tesztet?

Figyelt kérdés
Késett egy napot a menstruációm és csak 3 napig tartott. Egyik sem jellemző rám, gyógyszert szedek, mindig időben megjön és rendesen 5 napig tart. A harmadik napon már csak barnáztam, azt is alig... Majd a negyedik napon már egyáltalán nem volt semmi. Délutàn elmentem tornázni és mikor felemeltem a làbam, mint aki bepisilt, véres lett a bugyim... Rá két órára ültem, mikor ugyanez történt. És utána se vérzés se semmi. Azért aggódom mert az utolsó napon barnázás után soha nem véreztem rendesen. A gyógyszert (Mistral) kb másfél éve szedem és soha nem volt problémám vele. 22/L
2014. szept. 9. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ööööö... Nőgyógyász?
2014. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szabadságon van a héten és nem szeretnék máshoz menni.
2014. szept. 9. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
"Nem szeretnék máshoz menni" - Oké, akkor idegeskedj! Itt nem kedv kérdéséről van szó, hanem az egészségedről te okoska! Ha nem akarsz máshoz elmenni (mert ezek szerint annyira nem izgat a dolog, ha képes vagy ebbe elakadni, h másnál kellene szétnyitni a lábaidat), akkor feleslegesen írtad ki a kérdést szerintem...
2014. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kene ilyen bunkonak lenni vele.... En se szeretnem ha egy tok idegen doki kutatna odalenn foleg ha ilyen kenyes dologrol van szo. Nem olysn ez mint egy sima dokihoz menni hogy jo a helyettes ehhez bizalom kell az orvossal szemben. Szerintem lehet hogy csak a valtozo korban vagy es lehet ezeft van. Mindenkepp menj el a dokidhoz ha megjon kerj elore idopontot ha rosszabbodik akkor kenytelen leszel mashoz menni

Jobbulast

2014. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt tartom,a aki orvosnak megy annak nem kell "szimpatizálni" az ügyféllel, meg nekem se kell vele jó pofiznom, h tényleg rendes munkát végezzen, mert ez a hivatása, a gyógyítás, attól függetlenül, h szimpatikusnak tart-e vagy sem. Ez csipán gőg és önfejűség, h más dokihoz nem megy el,de mindenkinek a maga egészsége, és igen, a kérdezőnek kell eldöntenie, h félre teszi-e a szégyenlősségét, nehogy esetleg késő legyen mielőtt a bizalmas doki visszajön a szabiról...
2014. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is van olyan tabi mellett, hogy pl megjön az első nap a harmadik napon szinte semmi nincs a tamponon, majd az negyedik nap megint van valami :)
2014. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz és (szűrésekre)! A vérzés nem csak terhességre specifikus tünet. Nem teszt, hanem orvos! Akkor fogsz megnyugodni úgy is...
2014. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!