Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Durex óvszereknek miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Durex óvszereknek miért van különböző "ízesítésük"? pl. szőlő, narancs, eper stb

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
hogy más legyen az íze!
2014. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert minden nőnek más az ízlése
2014. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért szerinted az üdítőknek miért vannak ízesített változatai?
2014. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert elvileg az orális szexet is óvszerben kellene csinálni, de nem tudom, van-e olyan, aki ezt megtette-e már hehe
2014. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem, tényleg. ez komoly kérdés. régóta óvszert használok de lövésem nincs miért van ízesítése....

ha leszopnak azt gumi nélkül teszik. ha szexelünk max az elején van szopás mielőtt felkerülne a gumi.

egyébként pedig a párom az én ízemet szereti.

szóval akkor miért is van?

2014. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de azt hol, hogy lehet érezni? szerintem nincs semmi lényege
2014. szept. 10. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Állítólag, ha aktus közben rajtad van, és utána még van orál, akkor a szerszámod átveszi az ízét, és olyan ízű lesz. A sima latex óvszernek van egy szaga, amit nem feltétlenül kedvelnek a lányok.
2014. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 7. válasz az igaz. Én is ezek miatt szeretem.
2014. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!