Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több mint egy éve szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve szedek fogamzásgátlót. A Milligest nevűből pénteken vettem be az első szemet a szünet után. Előtte (csütörtök este), bevettem egy Demalgont fogfájásra.11-12 óra telt el, majd reggel bevettem a fogamzásgátlóm. Csökkentheti a hatását?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem olvasod el a betegtájékoztatót? Hitelesebb infó, mint egy névtelen fórum névtelen válaszai, nem?

Antibiotikum csökkenti a fogamzásgátlók hatását, fájdalomcsillapítók nem.

2014. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam, kívülről tudom. De mivel túl elővigyázatos vagyok, összeolvasok mindent a neten (tudom, nem kellene) és ezért túlaggódom a dolgot. Azért írtam, hátha van valakinek konkrétan ezzel kapcsolatos tapasztalata. De köszi, hogy írtál!
2014. szept. 14. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom ez fájdalomcsillapító és nem antibiotikum.


Nem fogja csökkenteni,amennyiben rendesen szeded a fog.gátlót :)

2014. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, nem lesz gond, mivel több óra telt el a kettő között. A lényeg hogy a két gyógyszer között teljen el minimum 1-2 óra. Utána semmi para.
2014. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!