Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb.1 hónappal ezelőtt és ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.1 hónappal ezelőtt és ma is fehér, ragacsos, nagyon kevés, szagtalan folyást (de nem is nevezném annak) vettem észre, mikor megtöröltem magam wc-zés után. Fogamzásgátlót szedek 1 éve. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A bugyimon nem hagy nyomot. Kapcsolatban van ez a fogamzásgátlóval? Befolyásolhatják egymást? Ugyanolyan biztos a védelem? Felkeresem majd a nőgyógyászom, de tapasztalatokra, ötletekre vagyok kíváncsi.

2014. szept. 20. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Még sose volt ilyen?
2014. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem még észre sosem. De elég kevés, szóval előfordulhat, hogy eddig is volt, nem tudom. Mitől van ez? Öntisztító mechanizmus? Olvastam, hogy összefüggésben lehet a peteéréssel, de nekem a gyógyszer miatt ugye elvileg nincs, szóval picit tanácstalan vagyok.
2014. szept. 20. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Van akinek szimplán szokott ilyen lenni. A ciklus bizonyos szakaszaiban. Nem hiszem, h bármi gond lenne, de az orvos majd elmondja a tutit.
2014. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a védettség miatt szerinted nem kell aggódnom? Köszönöm a választ!
2014. szept. 20. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h amiatt aggódnod kéne. Ha nincs rossz szaga akkor valszeg normális a cucc.
2014. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond,ez teljesen normális egyébként.

Védelem is megvan,ne aggódj.

2014. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!