Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó technika lesz ez a magömlés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó technika lesz ez a magömlés késleltetésére?

Figyelt kérdés
Már rég elvesztettem a szüzességem, de még mindig korán elmek. Próbálkoztam már a PC-izmos visszatartós technikával, de nem jött be. Ha ezentúl úgy csinálom h nem húzomm vissza a fitymámat a makkomra, hnaem csupaszul hagyom, hogy ne legyen annyira érzékeny, ez beválhat? vmint mellette 15-20 percig maszturbálok? Ezek jó technikák lesznek? 18F
2010. jan. 21. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

a maszturbálást ne vidd túlzásba, mert a végén azlesz a bajod, h lelankad a fütykös aktus közben.

a fityma nem visszahúzása a makkra opedig nem a legjobb ötlet, mert az akkor oda begyűrődik és mindenféle kosz megy alá, amitől majd kapsz vmi gyulladást. ha ennyire ez a legnagyobb problémád, akkor metéltesd körül magad.

2010. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg dolog van a magömlés késleltetésére. Sajnos én is szenvedek emiatt, de gyakorlom néha. A légzés úgy vettem észre, hogy sokat segít. Mély, hasi légzéseket kell, főleg, ha az orgazmus közelébe érsz. Én ilyenkor jobban bírom visszatartani. Meg egy megértő, segítőkész partner. Szerencsére ez is megvan.

Amúgy sok hasznos technikát olvashatsz a neten, de figyelmedbe ajánlom a "A multiorgazmusos férfi" c. könyvet. Asszem 1600 Ft. körül van, ami tényleg nem sok érte.


Az első válaszolóval egyetértek.


Sok sikert!

2010. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
nekem is sokáig problémát jelentett, szerencsére csak a gumi váltotta ezt ki belőlem, mióta gumi nélkül vagyunk semmi gáz nincs (érdekes)
2010. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok! Gumival jól bírtam de guminélkül az első menet kb 2-3 perc! Aztán a másodikba már nagyon jól bírom akkor megyek el amikor én akarok!
2010. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak gyakoriság kérdése az egész!
2010. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha 15 percig bírod amikor kivered, akkor gumi nélkül is kb eddig bírnád. De gumival ez kiszámíthatatlan. Tapasztalat. :-D
2010. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A 17:36-os vok.

Nekem a légzés és a lovagló póz jött be + ne görcsölj, hogy hamar el fogsz menni. Menni fog, csak elég türelmes legyen a párod is.

2010. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!