Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezhetnénk, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezhetnénk, hogy ne essek teherbe? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

3 gyermekem van,kettő óvszeres védekezéssel,egy pedig megszakításos védekezéssel lett!Ha lehet nem lehurrogást szeretnék olvasni,hogy mekkora felelőtlenség stb és nem azt,hogy köttessem el magam,mert azt nem tenném,mert ki tudja X év múlva nem e szeretnék még 1-et!

Most jó néhány évig viszont 100% hogy nem akarunk!

A probléma az,hogy sajnos nekem az orvosom sem gyógyszert

sem pedig spirált nem tudott ajánlani,mert a vérzésem túl zavaros volt,nagyon sokszor tablettát kellett szednem,hogy megjöjjön a vérzésem és most is elég sűrűn van ilyen.:S :(

mit csináljak akkor,hogy ne essek teherbe?mit tehetnénk?Mik vannak még amik hatásosak?


2010. jan. 22. 22:20
 1/9 anonim válasza:
0%
OPERÁLD KI A MÉHEDET !! 5-6 év múlva meg tedd vissza.
2010. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
te nem vagy 100-as.én arra vagyok kíváncsi,akad e még valami a tablettán,óvszeren,spirálon kívül,mert nekünk ez nem hatásos eléggé,sajnos!nem az ilyen bunkóságok érdekelnek!
2010. jan. 22. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
hüvelykúp (pharmatex)+óvszer? sztem elég biztonságos!!! vagy óvszert egyáltalán nem akarok?
2010. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
óvszert használunk is,csak félünk,mivel 2 alkalommal is kevésnek bizonyult! :(
2010. jan. 22. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért mondtam a hüvelykúpot óvszerrel kombinálva...mert ha valami gáz van, akkor az kivédi! Dehát gondolom csak nem szakad el a gumi minden 2. alkalommal! Nekem bevált ez a párosítás, de van még krém és tabletta formában is ugyanez a termék! Én 3éve használom együtt, és semmi probléma nem volt még.
2010. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépe,remélem nálunk is beválik.egyébként néha mi mindent meg nem adnék azért,hogy cserélhessek valakivel aki nem tud teherbe esni.mármint olyan szinten,hogy én sajnos nagyon könnyen teherbe esem....és sajnálom azokat akik akarnak és nem tudnak!
2010. jan. 22. 23:07
 7/9 anonim ***** válasza:

ovszer mellett h lett gyerek?elszakadt? Mert ha elszakad lehet bevenni 72 orásat,de ha normálisan használod nem szakad el--)következmén:nem lesz baba.

Vannak még hüvelykupok,tabletták,stb de ezek messze nem olyan biztonságosak mint az ovszer.(és a tabletta)

2010. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát ez már csak így van...:) de azért gondolom sok örömöd is van 3 szép gyermekben;-)

Remélem beválik a tanácsom, nálunk müködik! GYógyszertában tudod beszerezni, olyan 2000ft körül van. Puszi :)

2010. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valami spermicides óvszer, mert az megöli a spermákat!!!
2010. jan. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!