Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom az aggódásra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom az aggódásra?

Figyelt kérdés
A barátommal kb.4-5hónapja rendszeresen (kbheti 1x) szeretkezünk óvszerrel. De én mindig úgy aggódom,nem lett-e valami baj. Mindig leellenőrizzük a gumit vízzel,eddig sosem volt baj. Tablettát még nem szeretnék szedni :/ Mennyire bizgonságos ez így? 18L
2014. okt. 17. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyire nem kell aggódni....

Majd ez okozza a vesztedet majd meglátod.

2014. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon biztonságos! Teljesen jó ez így szerintem.. Mármint fogamzásgátlás szempontjából. Ha biztosra akarsz menni, vannak spermicid hüvelykúpok, de szerintem totál feleslegesek, az óvszer több mint bőven elég
2014. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.! hogy érted az,hogy ez fogja okozni a vesztemet?
2014. okt. 17. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a vizes ellenőrzést nem értem. Aktus előtt a gumit fel kell húzni, nem ellenőrizgetni, mert az ellenőrzés során is sérülhet-gyengülhet. Aktus után pedig trutyis. Hogy is van ez?
2014. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
attól,hogy trutyis és ha vizet öntünk bele még látszik h kilyukadt-e vagy sem
2014. okt. 17. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Van spermicides gumi is
2014. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj ezen ennyit, mert csak bevonzod a bajt. ha szakszerűen van felhúzva, akkor nem lesz semmi baj. vagy ha nagyon aggódj, vehettek extra vastagot is.
2014. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sose értettem minek ennyire túlaggódni..

elképzelem, ahogy szex után ahelyett, hogy összebújnátok, rohantok a gumit vízzel megtölteni...oda az intimitás


a gumi normálisan használva megfelelő védekezésre, de nem nyújt 100% védelmet

növelhetitek, ha nem élvez el a gumiban, kvázi gumi és megszakítás

2014. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!