Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párommal kipróbálnánk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal kipróbálnánk az "érdes" óvszert, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ez a lánynak nem fáj? Vagy ez típus függő? Örülnék ha tudnátok tanácsot adni.

Előre is köszönöm :)


2014. okt. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Van akinek túl intenzív és van akinek nem. De jól írtad "kipróbálnánk". Próbáljátok ki és vagy bejön vagy nem.
2014. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolatunk elején nagyon sok félét kipróbáltunk az érdesek közül.. Semmit nem éreztem abból, hogy érdes lenne! :D
2014. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit lányként, hogy más lenne.... Legjobb nélküle. :)
2014. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az semmit sem ér. Mi is próbáltuk, de semmi. Viszont lehet kapni ilyen keményebb anyagból készült péniszköpenyt. Na az isteni :)


16/L

2014. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be, mert én sem éreztem semmit, pedig elvileg nagyobb élvezetet nyújt. Erre én meg azt mondom, hogy csak duma mert igy vesznek ilyet is és abban pénz van. Ennyi. Próba cseresznye.
2014. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hagyján h nem éreztem semmit, utána még furcsán kidörzsölve éreztem magam (sima gumival nem volt ilyen). De kinek milyen, lehet neked jó lesz, probáljátok ki nyugodtan. :)
2014. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!