Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szszerintetek ettől teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VálaszolóVálasza kérdése:

Szszerintetek ettől teherbe eshet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kicsit rosszalkodtunk, és bettetem neki a feléig kb ( nincs túl nagy farkam 5cm) és nem szakitttoam át, de mozogtam benne 4-5 húzást, de nem szakitottam át a hártyát, és nekem olyan a makkom, hogy ha feláll, nem jön le a bőr, szóval nem éreztem túl sok mindent, nem élveztem belé, előivadék sem jött, . Tudom, felelőtlenek voltunk, most nem arra van szükségem, hogy ezt a fejemhez vágjátok.. De a barátnőm is azt mondja, biztos nem lehet terhes, úgyhogy remélem, ja és pár nap múlva várja a menzit, szóval itt kevesebb az esély is.
2014. okt. 25. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát ha tudod hogy pár nap múlva jön a menza és kevesebb az esély de a többiről fogalmad sincs akkor trololo
2014. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan a francból tudjuk?


Egyébként terhes vagy.

2014. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, én avgyok a fiú...

2. Szerintem nem terhes, de azért meg aakrok nyugodni, de eddig semmi normális válasz.

2014. okt. 25. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg már semmit se tehetsz.
2014. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt szerintem te is tudod, hogy ha nem jött még előváladék sem, akkor nem lehet terhes. Akkor mitől lenne?


A kérdés az, hogy valóban nem jött-e, vagy csak te vagy

abban a tudatban, hogy nem jött, mert nem érezted.


Ami meg a szűzhártyát illeti, az a hüvelybemenetnél található, tehát ha te a barátnőd hüvelyében mozogtál ki-be akármilyen rövid ideig, akkor beljebb volnál, mint a szűzhártya.

2014. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi az értelmes választ, de a barátnőmnek mélyebben van, ezért nem szakittoam át, csak kb a makkomig tettem be.
2014. okt. 25. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
ha csak a makkodat tetted be, ami eleve közelében sincs a petefészeknek és el sem élveztél benne, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyen.
2014. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de a barátnőmnek mélyebben van"


A barátnőd mutáns?


Egyébként meg troll. 5 centit félig....

2014. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha csak a makkodat tetted be, ami eleve közelében sincs a petefészeknek és el sem élveztél benne, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyen"


Szerinted kinek a pénisze jut a petefészkek közelébe?


[link]


Az ejakuláció max. a hüvely végén, a közvetlenül a méhnyak előtt történhet. Ennél tovább akkor sem tud hímivarsejteket juttatni egy férfi, ha 35 centis a pénisze, mert ahhoz, hogy a méhnyakon átjusson, gyufaszál vastagságú pénisz kellene. :-)


Itt kéne átjutnia ehhez (és ez a méhnyak legnyitottabb állapota a cikluson belül, ovuláció idején)


[link]


A behatolás mélységétől függetlenül a hímivarsejtek a hüvelyből vándorolnak fel a méhnyakon keresztől a méhbe, majd azon keresztül a petevezetékekbe, ahol a megtermékenyítés megtörténhet.


Az, hogy az ejakuláció pillanatában milyen mélyen van a pénisz a hüvelyben, mindössze annyit változtat, hogy pár centivel több vagy kevesebb utat kell megtenniük a hímivarsejteknek.

2014. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!